HaberlerSamsun HaberleriÇakır, güven tazeledi: 'Sanayici için çalışacağız'

Çakır, güven tazeledi: 'Sanayici için çalışacağız' - Samsun Haberleri

Samsun Ticaret Borsası'nın olağan genel kurulunda güven tazeleyen mevcut başkan Sinan Çakır, 'En büyük hedefimiz ise; Samsun'da sanayicinin önünü açmak' dedi

Çakır, güven tazeledi: 'Sanayici için çalışacağız'

Samsun Haber | Samsun Ticaret Borsası’nda genel kurul heyecanı yaşandı. Tek liste halinde gidilen seçimce mevcut başkan Sinan Çakır, güven tazeledi. Seçimin birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini ifade edenSinan Çakır, yeni dönemdeki hedeflerden de bahsetti.

GÜZEL İŞLERE İMZA ATTIK

Tek liste halinde yapılan seçimin, birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini ifade eden Başkan Sinan Çakır, “Meclis üyeleri seçildikten sonra 5 Nisan tarihinde yönetim kurulu ve meclis başkanı seçimlerimiz olacak. Yeni dönemde de güzel çalışmalar yapacağız. Birlik ve beraberlik içerisindeSamsun’a katkı vermeye devam edeceğiz. 9. yılımıza girdik ve bu süreçte güzel işlere katkı sağladık, Fuar ve Kongre Merkezi, Lojistik Köy, Teknopark bunlardan bazıları. Ayrıca yeni hizmet binamızın kaba inşaatı bitti, önümüzdeki yıl bitirmeyi hedefliyoruz. En büyük hedefimiz ise; Samsun’da sanayicinin önünü açmak, bunun için de büyük bir sanayi parseline ihtiyaç var. Parselin de, limana yakın bir yerde olması gerekiyor, Samsun’un ekonomisini başka türlü büyütemeyiz” ifadelerini kullandı.

Kurula ayrıcaSamsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu da katıldı.

Zeynep Irmak ÖCAL

Samsun Haberleri

SIRADAKİ HABER
}