HaberlerSamsun HaberleriSamsun daha da güçlenecek

Samsun daha da güçlenecek - Samsun Haberleri

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Cumhurbaşkanımızın 6. Olağan Kongremizde müjdesini verdiği yeni hizmetlerle Samsun daha da güçlenecek' dedi.

Samsun daha da güçlenecek

Samsun Haber | AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Dernekler Federasyonu (SADEF) tarafından Üsküdar’da düzenlenen ‘Sevgi ve Hoşgörü Kahvaltısı’na katıldı.

GÜÇLÜ TÜRKİYE VURGUSU

Katılımcılara hitap eden Samsun MilletvekiliÇiğdem Karaaslan, "Bugün çok daha kararlı, çok daha güçlü bir Türkiye var. Farklı dünya görüşlerimiz olsa da ayrılığa düşmedik. Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet fikri etrafında birleştik. Gücümüzü buradan alıyoruz. Mazlum coğrafyaların, gözyaşı ve acılara mahkum edilen kaderini değiştirme konusunda, 'artık gözyaşları dinmeli, acılar son bulmalı’ diyerek iradesini ortaya koyan bir liderimiz var. Üstlendiği sorumluluğu hakkıyla taşımak için yüreğini ortaya koyan liderimizin yanındayız" dedi.

SAMSUN'A ÖNEMLİ MÜJDELER

Türkiye ekonomisindeki rekor büyümeden, dev yatırım ve hizmetlerden Samsun’un da faydalandığını söyleyen Çiğdem Karaaslan, "Samsun son dönemde, daha önce olmadığı kadar büyük yatırım ve hizmetlerle buluştu. Şehrimiz artık yalnızca ülkemiz ölçeğinde değil dünya ölçeğinde de büyük organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Cumhurbaşkanımızın 6. Olağan Kongremizde müjdesini verdiği yeni hizmetlerle şehrimiz daha da güçlenecek. 900 yataklı Şehir Hastanesi şu anda ihale sürecinde, Kırıkkale-Çorum-Amasya-Samsun hızlı tren hattının proje ve sondaj çalışmalarına başlandı. Köklü bir maziye sahip olan şehrimizin büyük değeriSamsun Ondokuz Mayıs Üniversitemizi daha da güçlendirecek, şehrimizi bir çekim merkezi haline getirecek yeni bir üniversiteyi daha şehrimize kazandıracağız" dedi.

KADROLARIMIZ ÇOK GÜÇLÜ

Birlik ve beraberlik ruhuyla yeni başarılarla imza atacaklarını ifade eden Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, "Ülkemizin neresinde olursak olalım, yüreği bu şehir için atanlarız. Şehrimizi daha da geliştirmek noktasında üstlendiğimiz büyük sorumluluğu yerine getirmenin mücadelesini veriyoruz. İnanıyorum ki İstanbul’da yaşayan Samsunluları bir araya getiren bu gür ses, şehrimiz için yeni gelişmelere de vesile olacak. Bugünü bir milat olarak kabul edelim. Birlik ve beraberliğimizin gücü şehrimizi daha iyi tanıtmamıza vesile olacaktır. Birincisini 2011’de, Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle gerçekleştirdiğimiz ‘BüyükSamsun Buluşması’nın ikincisini daha büyük bir katılımla gerçekleştirebileceğimize inanıyorum. Başarı için güçlü bir hedef koymak gerekir, o hedef için de güçlü kadrolar gerekir. Büyük hedeflerimize güçlü kadrolarımızla yürüyoruz" diye konuştu.

Samsun Haberleri

SIRADAKİ HABER
}