HaberlerSamsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Engel olamayacaklar'

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Engel olamayacaklar'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, 'Çatlasalar da patlasalar da Türkiye'yi asla durduramayacaklar. 2023 hedeflerine ulaşmasına engel olamayacaklar' dedi

Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Engel olamayacaklar'

AK Parti Samsun MilletvekiliFuat Köktaş, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen Adana 6. Olağan İl Kongresi'nin divan başkanlığını yaptı.

COŞKU SÜRÜYOR

Milletvekili Fuat Köktaş, büyük coşku ve heyecanla gerçekleştirdikleri kongrenin hayırlı olmasını dileyerek, "Vatanımız, bağımsızlığımız, milletimizin geleceği için canlarını feda eden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine sabır, gazilerimize de Rabbimden sağlıklı uzun ömürler diliyorum. Ülkemizin dört bir yanında birlik ve beraberlik şuuruyla heyecanımızı ve coşkumuzu tazelediğimiz bayram havasında düzenlediğimiz kongrelerimizden aldığımız güçle, istişareyle hamdolsun bugünlere geldik" dedi.

GÖNÜLLERDE YER EDİNDİK

Ortak akıllı ön planda tutarak milletin gönlünde yer edindiklerini ifade eden Samsun MilletvekiliFuat Köktaş, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Partimizin iktidara gelişi üzerinden 15 yıldan fazla bir süre geçmesine rağmen milletimizin hala gönlündeyiz. Bu güven ile Türkiye’nin her tarafına büyük hizmetler gerçekleştirdik. İlk günkü heyecanla ülkemiz ve milletimiz için çalışmaya hizmet üretmeye devam ediyoruz. Artık ülkemiz de emirleri başkalarından değil, sadece milletinden alan bir hükümet var. Bunun önünü kesmeye çalışanlar oldu, milletimiz gereken dersi en sert şekilde verdi. Çatlasalar da, patlasalar da Türkiye’yi asla durduramayacaklar. 2023 hedeflerine ulaşmasına engel olamayacaklar. 2053 ve 2071 vizyonlarımızın yükselişini engelleyemeyecekler. Bu yolda milletimizle hep birlikte büyük ve güçlü Türkiye’nin inşasını yükselteceğiz"

SIRADAKİ HABER
}