HaberlerAnkara HaberleriKeçiören Belediyesi Bağlumspor Bayan Voleybol Takımı 1. Lig'e yükseldi

Keçiören Belediyesi Bağlumspor Bayan Voleybol Takımı 1. Lig'e yükseldi - Ankara Haberleri

Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, ''Ellerinden gelenin en iyisini yaparak 1. Lig'e çıktılar, İnanıyorum ki çok daha önemli başarılara imza atacak bizlerin gururu olmayı sürdürecekler'' dedi.

Keçiören Belediyesi Bağlumspor Bayan Voleybol Takımı 1. Lig'e yükseldi

Keçiören Belediyesi Bağlumspor Bayan Voleybol Takımı 1. Lig'e yükseldi. 3 maçta 3 galibiyet alarak 1. Lig'e yükselen takım, kupalarını Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak'a getirdi. 15-17 Mart 2018 tarihlerinde oynanan final müsabakalarında Ankara Halkbank'ı 3-0, Bergama Doğa Koleji'ni 3-0 ve İzmir Özateş'i 3-2 yenerek 1. Lig'e çıkan Keçiören Belediyesi Bağlumspor Bayan Voleybol Takımı kupa sevincini Başkan Ak ile paylaştı. 1. Lig'e çıkmalarını Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Kulüp Başkanı Levent Kızılalp ve antrenörlerin katıldığı bir yemekle kutlayan sporcular, 'Başkanımız Mustafa Ak'a bize verdiği desteklerden ötürü çok teşekkür ediyoruz. Final müsabakalarında 3'te 3 galibiyet elde ederek önemli bir başarı kazandık. Bu başarıyı, bu sevinci hep birlikte kutlamak istedik, bize güvenen bir belediye başkanımız olduğu için çok şanslıyız' diye konuştular.
Takımın başarılarını takip ettiklerini dile getiren Ak, 'Ankara grup şampiyonu olarak bayan voleybol 1. Lig'e yükselme final müsabakalarına gitmeye hak kazandıklarında bizler kendilerine inanmıştık. Onlar da ellerinden gelenin en iyisini yaparak 1. lige çıktılar. İnanıyorum ki çok daha önemli başarılara imza atacak bizlerin gururu olmayı sürdürecekler, bizler de kendilerini desteklemeye devam edeceğiz. İnşallah Sultanlar Ligi'ne de çıkarlar' ifadelerini kullandı.

Keçiören Belediyesi Bağlumspor Bayan Voleybol Takımı 1. Lig’e yükseldi

SIRADAKİ HABER
}