HaberlerAnkara HaberleriKeçiören'de 'Kitap Kumbaram' etkinliği düzenlendi

Keçiören'de 'Kitap Kumbaram' etkinliği düzenlendi - Ankara Haberleri

'Kitap Kumbaram' etkinliğinde konuşan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, 'Küçük yaşta kazanılan her davranış daha sonraki yaşlarda da kalıcı oluyor. Biz de çocuklarımızın çevre bilinci konusunda sorumluluk alması, kitap okumayı sevmesi konularında teşvik edici çalışmalar yapıyoruz'' dedi.

Keçiören'de 'Kitap Kumbaram' etkinliği düzenlendi

Keçiören Belediyesine bağlı Neşeli Minikler Kreşi, miniklere kitap okuma alışkanlığı kazandırmak için 'Kitap Kumbaram' etkinliği düzenledi. Etkinlikle konuşan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, 'Kitap en iyi arkadaştır. Küçük yaşta kazanılan her davranış daha sonraki yaşlarda da kalıcı oluyor. Biz de çocuklarımızın çevre bilinci konusunda sorumluluk alması, kitap okumayı sevmesi konularında teşvik edici çalışmalar yapıyoruz. Onların donanımlı, milli ve manevi değerlerine bağlı, özgüven sahibi ve nitelikli bir şekilde yetişmesi çok önemli. Onlar bizim geleceğimiz' ifadelerini kullandı.
Neşeli Minikler Kreşinde eğitim alan 29 çocuğa kumbara hediye edildi. Ardından minikler, kumbarada biriktirdikleri harçlıklarla kreşte açılan mini kitap standından istedikleri kitapları aldı. Kitap standından sevdikleri kitapları alan minikler, ardından Goofy animasyonu ile eğlenceli dakikalar geçirdi.

Keçiören’de ’Kitap Kumbaram’ etkinliği düzenlendi

SIRADAKİ HABER
}