HaberlerCHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'AK Parti, sallanıyor'

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'AK Parti, sallanıyor'

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, 'Önümüzde zorlu bir süreç var ama üstesinden gelinemeyecek bir durum değil. AK Parti, aşağıdan yukarıdan sallanıyor' dedi.

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz: 'AK Parti, sallanıyor'

CHP Samsun İl BaşkanıTufan Akcagöz, CHP Havza ve Kavak Örgütlerinin düzenlediği danışma kurulu toplantılarına katıldı. Danışma Kurulu toplantılarının önemine dikkat çeken Akcagöz, danışma kurullarının bir zaruret olduğunu ve bu toplantılarda konuşulan fikirlerin önemli olduğunu dile getirdi.

BU BİR VATAN BORCU

CHP Samsun İl Başkanı Tufan Akcagöz, ''Ülkenin ulusal sorunları belli, bunları artık hepimiz biliyoruz. Ancak, yerel sorunlara ilişkin çözüme dair stratejiler, işte bu toplantılarda şekilleniyor. İlçenin temel sorunları nelerdir, bunu en iyi siz biliyorsunuz. Bunları bizimle paylaşın. Önümüzde zorlu bir süreç var ama üstesinden gelinemeyecek bir durum değil. AK Parti, aşağıdan yukarıdan sallanıyor. Önümüzdeki süreç, sadece CHP’nin seçim süreci değil. Bu nedenle, ‘ben bu ülkeyi AK Parti’ye teslim etmeyeceğim’ diyen herkesi göreve davet ediyorum. Evet, bu bir görev ve hatta vatan borcu. 2019 yılında, tek adam rejimi ülkeye hakim olursa bunun sonu kaos. Bu kaos, hepimizin hüsranı anlamına geliyor. Buna fırsat vermemeliyiz” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}