HaberlerAntalya HaberleriValiler, Emniyet Müdürü Uzunkaya'nın veda yemeğinde buluştu

Valiler, Emniyet Müdürü Uzunkaya'nın veda yemeğinde buluştu - Antalya Haberleri

43 yıllık meslek hayatının son 1,5 yılını Antalya İl Emniyet Müdürü olarak geçiren Celal Uzunkaya için düzenlenen veda yemeği Antalya ve çevre illerin mülki erkanını bir araya getirdi.

Valiler, Emniyet Müdürü Uzunkaya'nın veda yemeğinde buluştu

Antalya Karadenizliler Derneği tarafından organize edilen ve Antalya Karadeniz Sofrası'nda düzenlenen yemeğe, Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Burdur Valisi Şerif Yılmaz, Isparta Valisi Şehmus Günaydın, Antalya AK Parti Milletvekili Mustafa Köse, Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz, AK Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy'un yanı sıra İşkur Genel Müdürü Cafer Uzunkaya İşkur daire Başkanı Fahrettin Kaya, AESOB Başkanı Adlıhan Dere'nin yanı sıra dernek başkanları ve yöneticileri ile Karadenizli iş adamları katıldı.
Yemekte konuşan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Celal Uzunkaya'nın Antalya'ya görev süresi boyunca önemli hizmetlerinin olduğunu belirterek 'Bundan sonra da hizmetlerinin devam edeceğini arzu ediyoruz' dedi. Böylesi önemli bir buluşmanın merkezindeki isim olan Celal Uzunkaya da düzenlenen bu yemek için, katılan tüm konuklara teşekkür etti. Duygu dolu anlarında yaşandığı veda yemeğinde Celal Uzunkaya, 'Dernek Başkanı Halis Ekşi, yemeği organize eden dernek başkan yardımcısı başta Mustafa Çilingiroğlu olmak üzere tüm dernek yöneticilerine, Karadeniz sofrası sahibi Yılmaz Sofuoğlu'na ve katılan herkese gönülden teşekkür ediyorum' dedi.

Valiler, Emniyet Müdürü Uzunkaya’nın veda yemeğinde buluştu

SIRADAKİ HABER
}