HaberlerKayseri HaberleriFelahiye'de TİS tamam

Felahiye'de TİS tamam - Kayseri Haberleri

Hizmet-İş Sendikası Kayseri Şube Başkanlığı ile Felahiye Belediyesi arasında bir süredir yürütülen toplu iş sözleşme görüşmeleri anlaşma ile sonuçlanarak imza altına alındı.

Felahiye'de TİS tamam

Felahiye Belediyesinde gerçekleştirilen imza törenine Felahiye Belediye Başkanı Vural Coşkun, Hak-iş Kayseri İl Başkanı ve Hizmet İş Sendikası Şube Başkanı Serhat Çelik ile sendika yetkilileri katıldı.
Felahiye Belediyesi ile yapılan toplu iş sözleşmesi hakkında bilgiler veren Şube Başkanı Çelik, sözleşmenin yürürlük süresinin 3 yıl olduğunu söyleyerek şu şekilde devam etti, 'Felahiye Belediyesinde kadro üyelerimizi ilgilendiren toplu iş sözleşmemizin yürürlüğe girmesiyle birlikte birinci yıl ücretlere ve sosyal haklara yüzde 12, ikinci ve üçüncü yıllarda ayrı ayrı ücretlere ve sosyal haklara yüzde 11 oranında zam yapılacaktır. Toplu iş sözleşmesinde bizlere katkılarından dolayı belediye başkanımıza ve muhasebe müdürümüze teşekkür ediyorum. Toplu iş sözleşmemiz belediyemize ve üyelerimize hayırlı uğurlu olsun' dedi.
Felahiye Belediye Başkanı Vural Coşkun'da işçilerinin hak ettikleri maaşı günün de verebilmeyi ilke edindiklerini söyleyerek toplu iş sözleşmesinin iki taraf içinde gayet sevindirici olduğunu belirtti.

Felahiye’de TİS tamam

SIRADAKİ HABER
}