HaberlerSakarya HaberleriSAÜ'lü öğrenciler, yatırımları yerinde gördü

SAÜ'lü öğrenciler, yatırımları yerinde gördü - Sakarya Haberleri

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Mühendislik Teknolojileri İnşaat Mühendisliği Öğrenci Topluluğu üyeleri, Ziya Taşkent Konser Salonu ve ADASU HES'te incelemelerde bulundu.

SAÜ'lü öğrenciler, yatırımları yerinde gördü

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü Çözüm Masası birimi tarafından düzenlenen hizmet gezileri devam ediyor. Sakarya Üniversitesi Mühendislik Teknolojileri İnşaat Mühendisliği Öğrenci Topluluğuyla gerçekleştirilen program kapsamında öğrencilere Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Ziya Taşkent Konser Salonu ve ADASU HES'te incelemelerde bulundu. Öğrenciler inşa çalışmalarının devam ettiği Yeni Hal Kompleksi'ni de ziyaret etti. 'Şehir Paylaşmaktır' sloganı çerçevesinde öğrenciler gezilen yerlerde bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.
Geziyle ilgili açıklamalarda bulunan Halkla İlişkiler Müdürü Taha Toplu, 'Hizmet tanıtım gezilerimizi yeni dönemde de sürdürüyoruz. 'Şehir Paylaşmaktır' sloganıyla Büyükşehir Belediyesi olarak 2009'dan günümüze hayata geçirilen ve devam eden yatırımlar yerinde incelenerek, tanıtımlarını gerçekleştiriyoruz. Gezilerimizin özel bir yanı da öğrenci arkadaşlarımızın derslerde öğrendikleri teorik bilgileri pratiğe dökme imkanı bulmaları oluyor. İnşallah hizmet tanıtım gezilerimizle tüm yatırımlarımızı katılımcılarla paylaşacağız. Talepler doğrultusunda gezilerimiz devam edecek' dedi.

SAÜ’lü öğrenciler, yatırımları yerinde gördü

SIRADAKİ HABER
}