HaberlerKayseri HaberleriTalas Belediyesi 2017 Faaliyet Raporu onaylandı

Talas Belediyesi 2017 Faaliyet Raporu onaylandı - Kayseri Haberleri

Talas Belediye Meclisinde görüşülen 2017 Yılı Faaliyet Raporu onaylandı. Mecliste konuşan Talas Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, yapılan hizmetlerin vatandaşlara hayırlı olmasını diledi.

Talas Belediyesi 2017 Faaliyet Raporu onaylandı

Talas Belediye Meclisi 2018 yılı Nisan ayı toplantısı Konferans Salonunda Başkan Mustafa Palancıoğlu başkanlığında gerçekleştirildi. 13 maddeden oluşan gündemde encümen üye seçimi, Plan ve Bütçe Komisyonu üye seçimi, İmar ve Bayındırlık Komisyonu üye seçimi, Müteferrika Komisyonu üye seçimi yapılırken, Denetim Komisyonu Raporu ve 2017 Yılı Faaliyet Raporu gibi konular görüşüldü. Yapılan oylamalarda encümen üyeliğine Nuriye Şimşek, Mehmet Ceylan, Ümit Dilci; Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğine İsmail Şahin, Ali Sağlam, Veli Özcan; İmar ve Bayındırlık Komisyonu üyeliğine Cengiz Ekici, Mustafa İnceok, Vahdi Orhan; Müteferrika Komisyonu üyeliğine Suna Çakır, Esat Doğan, Nazmiye Büyüktaşkın birer yıllığına seçildi.
Başkan Palancıoğlu, toplantıda önceki hafta Fransa'nın Strasbourg şehrinde düzenlenen Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler 34. Genel Kurulu'nda Türkiye'yi temsilen yaptıkları çalışmalar hakkında meclis üyelerini bilgilendirdi. Başkan Palancıoğlu daha sonra faaliyet raporunun görüşülmesi için salondan çıkarak, meclis başkanlığını Başkanvekili Mehmet Seyhan'a devretti.
Yapılan oylamada 2017 Yılı Faaliyet Raporu oy çokluğuyla kabul edildi.

Talas Belediyesi 2017 Faaliyet Raporu onaylandı

SIRADAKİ HABER
}