HaberlerSamsun Haberleriİlkadım'da başkanlık faaliyet raporu onaylandı

İlkadım'da başkanlık faaliyet raporu onaylandı - Samsun Haberleri

İlkadım Belediyesi Meclisinin Nisan ayı ilk toplantısında Encümen ve İhtisas Komisyonu üyeleri seçimi gerçekleştirilirken, 2017 yılı Başkanlık Faaliyet Raporu görüşülerek meclis üyeleri bilgilendirildi.

İlkadım'da başkanlık faaliyet raporu onaylandı

İlkadım Belediyesi Meclisinin 2018 yılı Nisan ayı 5'inci dönem 4'üncü toplantı 6'ncı birleşiminde Encümen ve İhtisas Komisyonu üye seçimi gerçekleştirildi. 2017 yılı Başkanlık Faaliyet Raporunun da görüşüldüğü birleşimde Denetim Komisyon Raporu meclisin bilgisine sunuldu.
2018 yılı encümen üyeleri gizli oy açık tasnifle yapılan oylama sonucunda belirlendi. Ardından 2. gündem maddesi olan ihtisas komisyonu üye seçimi gerçekleştirildi. Parti gruplarınca belirlenen isimlerin açık oylama ile oylandığı birleşimde 2018 yılı için hangi komisyonların ne kadar süre ile kurulacağı ve kaç kişiden oluşacağını belirlemek için kurulan komisyon üyeleri belirlendi.
2017 yılı içerisinde yapılan tüm çalışmaları içeren Başkanlık Faaliyet Raporu, 2017 yılı Denetim Komisyonu üyelerince meclise sunulurken bütçe raporu değerlendirildi. Belediye gelir-gider bütçelerinin açıklandığı raporun meclise sunulmasının ardından birleşime son verildi.

SIRADAKİ HABER
}