HaberlerAdıyaman HaberleriBaşkan Aslan Eğitim Bir-Sen yönetimiyle bir araya geldi

Başkan Aslan Eğitim Bir-Sen yönetimiyle bir araya geldi - Adıyaman Haberleri

Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti (AGAD) Başkanı İbrahim Aslan, Memur-Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Adıyaman İl Başkanı Ali Deniz'i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Aslan Eğitim Bir-Sen yönetimiyle bir araya geldi

Sendika binasında gerçekleşen ziyarette Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Alsan, sendikal faaliyetlerin öneminden bahsetti. Aslan, 'Bilindiği gibi yaklaşık 500 bin üyesi ile Eğitim-Bir Sen Türkiye'nin en büyük ve yetkili sendikasıdır. Ayrıca Adıyaman'da 6 bini aşkın üye sayısıyla da yine en büyük sendika olma özelliğini taşımaktadır. Bu anlamda sendikanın faaliyetleri biz gazeteciler için de son derece önemlidir. Demokrasimizin vazgeçilmez unsurları arasında yer alan sendikaların özellikle emekçilerimizin haklarının korunmasında önemli roller üstlenmektedir' dedi.
Kamu görevlilerinin hak ve menfaatlerini en iyi şekilde korumak ve geliştirmek adına Eğitim Bir-Sen İl Başkanı olan Ali Deniz'in yoğun gayretleri takdire şayan olduğunu dile getiren Aslan, 'Kendisini bu anlamda tebrik etmek istiyorum. Öte yandan eğitim camiası dışında Adıyaman'ın sorun ve sıkıntılarını da yakından takip eden sendikamızın bu yönüyle de ön plana çıkması sivil toplum örgütleri içerisinde birlik ve beraberliğin muhafazasında örnek bir sendika olarak göze çarpıyor. Yaptığımız bu ziyarette de ilimizin başlıca sorunlarını konuşma fırsatı bulduk. Temennim odur ki, özellikle sivil toplum örgütlerinin daha sık bir ara gelerek istişarelerde bulunmasıdır. Bu ziyaret vesilesiyle kendilerine ve yönetimine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum' şeklinde konuştu.
Memur-Sen Adıyaman İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen İl Başkanı Ali Deniz ise nazik ziyaretinden dolayı AGAD Başkanı İbrahim Aslan'a teşekkür ederek, 'Adıyaman Faal Gazeteciler Cemiyeti basın faaliyetleri açısından önemli bir misyonu yerine getirmektedir. Yerel basın, Adıyaman'ımızın kalkınmasında büyük görevler üstlenmekte. Sendika olarak basınla sürekli iletişim halinde bulunmaktayız. Hem sendikal faaliyetler olarak hem de ilimizin kalkınması için gazetecilerle sürekli olarak istişare halinde olmaya özen gösteriyoruz. AGAD Başkanı İbrahim Aslan'ın bu nazik ziyaretinde gündemde ki konuları istişare etme imkanı bulduk. Kendisine ve yönetimine başarılar diliyor ve bu ziyaretinden dolayı yönetimim adına teşekkür ediyorum' diye konuştu. başkan   aslan   eğitim   bir-sen   yönetimiyle   araya   geldi   adıyaman haberleri  adıyaman haberleri

EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti Samsun milletvekili adayları belli oldu

1 AK Parti Samsun milletvekili adayları belli oldu

Samsun'da şok intihar! 12 yaşındaki çocuk...

2 Samsun'da şok intihar! 12 yaşındaki çocuk...

İşte İYİ Parti Samsun milletvekili adayları

3 İşte İYİ Parti Samsun milletvekili adayları

CHP'de Samsun milletvekili adayları belirlendi

4 CHP'de Samsun milletvekili adayları belirlendi

İşte AK Parti milletvekili aday listesi

5 İşte AK Parti milletvekili aday listesi

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Özlemle bakıyoruz'

6 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Özlemle bakıyoruz'

Onlar güldü, biz üzüldük

7 Onlar güldü, biz üzüldük

Samsun'da 10 gün önce ölen yaşlı adamın cenazesini alan olmadı

8 Samsun'da 10 gün önce ölen yaşlı adamın cenazesini alan olmadı

Samsunspor'da sıra onlara gelecek...

9 Samsunspor'da sıra onlara gelecek...

Samsunspor'da 5 yabancı oyuncuyla anlaşma sağlandı

10 Samsunspor'da 5 yabancı oyuncuyla anlaşma sağlandı


SIRADAKİ HABER
}