HaberlerTekirdağ Haberleri'Yalan Nasıl Yakalanır, Algı Yönetimi ve Sosyal Medya' konulu söyleşi düzenlendi

'Yalan Nasıl Yakalanır, Algı Yönetimi ve Sosyal Medya' konulu söyleşi düzenlendi - Tekirdağ Haberleri

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında 'Yalan Nasıl Yakalanır ve Algı Yönetimi, Sosyal Medya' konulu söyleşi düzenledi.

'Yalan Nasıl Yakalanır, Algı Yönetimi ve Sosyal Medya' konulu söyleşi düzenlendi

İletişim Uzmanı Emrah Akçay ve Akademisyen-Yazar Sefer Darıcı'nın konuk olduğu söyleşi ve imza etkinliği yoğun ilgi gördü. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Beşevler Belediye Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen etkinliğe Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Dodurka, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı Behcet Atlı, Kültür Şube Müdür Vekili Sedat Akbıyık, personel ve çok sayıda vatandaş katıldı.
İletişim Uzmanı Emrah Akçay, yalanı yakalamanın birçok yolu olduğunu ancak bunlardan en etkili olanının iyi bir gözlem ve sözsüz iletişimin ipuçları yoluyla anlamak olduğunu dile getirdi.
Algı yönetiminin yapılış şekli ve yalanın algı yönetiminde nasıl kullanıldığını anlatan Cumhuriyet Üniversitesi Öğretim Görevlisi, Akademisyen-Yazar Sefer Darıcı ise, 'İletişim teknolojilerindeki gelişmeler ve sosyal medyanın aktif bir şekilde kullanımı özellikle spin doctor olarak ifade edilen algı yöneticileri için bulunmaz bir fırsattır' dedi.
Programın sonunda Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dodurka, Akçay ve Darıcı'ya teşekkür belgesi takdim etti. Program, soru-cevap bölümünün ardından sona erdi.

“Yalan Nasıl Yakalanır, Algı Yönetimi ve Sosyal Medya” konulu söyleşi düzenlendi

SIRADAKİ HABER
}