HaberlerAdana Haberleri'Optimum Tea Party Karnaval Korteji' Adanalıları coşturacak

'Optimum Tea Party Karnaval Korteji' Adanalıları coşturacak - Adana Haberleri

Optimum Alışveriş ve Eğlence Merkezi, her yıl geleneksel olarak düzenlenen Portakal Çiçeği Karnavalına 'Tea Party Karnaval Korteji' ile katılacak.

'Optimum Tea Party Karnaval Korteji' Adanalıları coşturacak

Kenti saran portakal ağaçlarının çiçek açmasıyla birlikte Adana'da; her yıl Nisan ayının ilk haftasında düzenlenen Portakal Çiçeği Karnavalının hazırlıkları sürüyor.
Bu yıl 5-8 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan organizasyonda Optimum AVM de yerini alacak.
Ziyapaşa'da açacağı stantta ziyaretçilerini sürpriz promosyon ve hediyelerle buluşturacak olan AVM, her yıl renkli ve eğlenceli görüntülere sahne olan festival yürüyüşüne 'Tea Party Karnaval Korteji 'ile katılacak.
'Alice Harikalar Diyarında' karakterlerinden esinlenerek tasarlanmış kortej, jonglörler, tahta bacaklar, akrobatlar ve müzisyenlerle renklenen eğlenceli performanslarını 7 Nisan Cumartesi günü sergileyecekler.
'Nisan'da Adana' vurgusuyla düzenlenen karnaval, 'Portakal Çiçeği Koşusu, Portakallı Lezzetler, Porta-Car Tasarım Arabalar, Anne-Baba- Çocuk Kostümü Koşusu' gibi yarışmalarla da kentin kültürel hayatına canlılık kazandıracak.
2018 Uluslararası Portakal Çiçeği Karnavalı, dünyada ses getirebilecek bir rekor denemesine de ev sahipliği yapacak. 8 Nisan'da Beyazevler Çamlık'ta yaklaşık 7 bin kişi gitarlarıyla Adanalı sanatçı Serhan Kelleözü'nün efsane şarkısı 'Akdeniz akşamlarını' çalarak, Guinness Rekorlar Kitabına girmeyi deneyecek.
Yurt içinde ve dışından spor, sanat ve siyaset camiasından ünleri ağırlayacak olan Portakal Çiçeği Karnavalı; sokak şovları, sportif ve sanatsal performanslar, sergiler, söyleşiler, yarışmalar, çevre turları ve ödül törenleriyle kentte heyecan ve coşkulu bir atmosfer yaşatacak.

“Optimum Tea Party Karnaval Korteji" Adanalıları coşturacak

SIRADAKİ HABER
}