HaberlerSamsun HaberleriTekkeköy'ün geleceğine halk karar veriyor

Tekkeköy'ün geleceğine halk karar veriyor - Samsun Haberleri

Tekkeköy halkının ilçenin geleceği hakkında söz sahibi olduğunu belirten Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Belediyemizi halkımız ile bütünleştirmeyi başardık. Artık halkımız yönetimde de söz sahibi' dedi

Tekkeköy'ün geleceğine halk karar veriyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her hafta haftanın ilk iş gününe çözüm merkezinde düzenlenen halk günleri ile başlıyor.

BİRLİKTE UYGULUYORUZ

İlçeyle ilgili tüm kararları halkla birlikte almayı sürdürdüklerini ifade eden Başkan Togar, "Vatandaşlarımızın gücü ve desteğiyle üstlenmiş olduğumuz her anı, hizmetlerle dolu görevimizin dördüncü yılını geride bıraktık. Geçmişe baktığımızda kısa süre zarfında ilçemizi hangi konuma getirdiğimizi herkes en iyi şekilde görüyor. Şimdi daha çok çalışacağımız ve daha çok projeler üreterek halkımızın hizmetine sunacağız. Artık Tekkeköy kabuğunu kırdı ve bölgenin en gözde yerleşim yerleri arasında yerini almayı başardı. Bu başarının sırrı birlikte yönetimden geçiyor” dedi.

İLGİ ARTARAK SÜRÜYOR

Halkın taleplerinin yol haritasının oluşmasında belirleyici olduğuna değinen Başkan Togar, "Halkımız ile kucaklaşan yönetim anlayışımız çerçevesinde gözle görülür yol aldık. Göreve geldiğimizde belediyemizde olmayan birçok uygulamayı kurumumuza entegre etmeyi başardık. Özellikle halk günlerimiz vasıtasıyla yıllardır belediyemizin kapısının önünden geçmeyen vatandaşlarımızı belediyemiz ile buluşturmayı başardık. Kapılarımız ve gönlümüz ilçemizi birlikte yönettiğimiz vatandaşlarımıza sonuna kadar açık. Artık Tekkeköy bir aile olmayı başardı. İlçemizde yaşayan yediden yetmişe herkesle aynı amaç doğrultusunda emek harcayan fertleriz. Bu manada başkan yardımcılarımızın da hazır bulunduğu halk günlerimiz vatandaşlarımızın yoğun ilgisiyle devam ediyor. Rabbim bizlere bu görevi layık gören halkımıza mahcup etmesin” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}