HaberlerGücünüze inanıyoruz

Gücünüze inanıyoruz

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, 'Bu ülkede kadınların ve gençlerin gücüne inanıyor, hizmet kalitemizi daha da artırmak için çalışıyoruz' dedi

Gücünüze inanıyoruz

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, geride kalan 4 yılda yapılan çalışmalar ile hayata geçirilecek olan projeleri AK Parti Terme İlçe Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyelerine anlattı. Örnek çalışmalara imza attıklarını ifade eden Başkan Kul, "Bu ülkede kadınların ve gençlerin gücüne inanıyor, hizmet kalitemizi daha da artırmak için çalışıyoruz" dedi.

GÖRÜNMEYEN KAHRAMANLAR

2019’a kadar yapmayı planladıkları çalışmalar hakkında katılımcılara bilgi veren Kul, "Türkiye’ye örnek olacak çalışmaları ilçemizde uygulamanın, ilçemize kazandırmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu çalışmaları yaparken, halkımızın desteği ile birlikte partimizin de katkıları önemli. Teşkilat bir kültürdür ve biz bu kültür ile içiçe çalışmalar yapıyoruz. Hayata geçen projelerimizi asıl görünmeyen kahramanları mahalle başkanları, kadın ve gençlik kolları üyelerimizdir. Hiçbir zaman 'ben yaptım oldu' demedik, demeyeceğiz. Zaten yüksek olan hizmet kalitemizi daha da yükseltmeyi hedefliyoruz. Biz bu ülkede kadınların ve gençlerin gücüne inanıyor, hizmet kalitemizi daha da artırmak için çalışıyoruz" dedi.

SIRADAKİ HABER
}