HaberlerHayaller gerçeğe dönüştü

Hayaller gerçeğe dönüştü

Belediye bünyesinde sürekli işçi kadrosuna geçen 30 çalışan, 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Topaloğlu, 'İşçilerimizin hayali gerçeğe dönüştü' dedi

Hayaller gerçeğe dönüştü

2 Nisan 2018 itibariyle 696 sayılı KHK ile sürekli işçi kadrosuna geçen 30 taşeron işçi Belediye Başkanı Osman Topaloğlu'na teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.

KAYGILAR SONA ERDİ

Başkan Topaloğlu, "Fedakârca çalışan siz değerli mesai arkadaşlarıma kadronuzun hayırlı olmasını diliyorum. Şimdi işimize dört elle sarılmaya devam edeceğiz. Bundan sonra kamunun birer çalışanı olarak milletimiz, devletimiz, insanımız ve 19 Mayısımız için gece gündüz çalışarak yolumuza devam edeceğiz. Yarın ne olacak gibi kaygılarınız son buldu. İnsana ve emeğe saygısı olan herkesin bu tarihi kararnameyi ayakta alkışlamasını bekliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza ve bakanlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bu sürecin tüm taşeron çalışanlarımıza, ülkemize ve ülkemize hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ediyorum. Bugün, hayallerin gerçeğe dönüştüğü gündür" dedi.

DOĞUM GÜNÜ SÜRPRİZİ

Ziyarette ayrıca, 1 Nisan doğum günü olan Başkan Topaloğlu'na sürpriz yapan işçiler, "Bugün sizin doğum gününüz, bizim ise yeniden doğduğumuz gün. Sayın Cumhurbaşkanımızın takdiri ile hükümetimiz tarafından çıkartılan 696 sayılı Kanun Hükmünde kararname ile bizi sürekli işçi kadrosuna kabul eden siz değerli başkanımıza çok teşekkür ediyoruz" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}