HaberlerAntalya HaberleriAÜ personeli güldürdü

AÜ personeli güldürdü - Antalya Haberleri

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Personel Tiyatro Topluluğu, sahnelediği 'Nalınlar' Köy Komedisiyle güldürdü.

AÜ personeli güldürdü

AÜ Personel Tiyatro Topluluğu, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü kapsamında Necati Cumalı'nın yazdığı ve Erkan Altay'ın Yönetmenliğini üstlendiği 'Nalınlar' Köy Komedisini sahneledi. Komedi, tiyatro severleri güldürürken, dakikalarca ayakta alkışlandı.
Genel Sanat Yönetmeni Erkan Altay, 'Personel Tiyatro Topluluğunun her sahnelediği oyunun izleyicisinin beğenisini alarak takdir görmesi, bizleri çok mutlu ediyor. Bu güzel ekiple Antalya'daki Alternatif Tiyatro eksikliğinin giderilmesine katkıda bulunmak ayrıca gurur verici. Amatör olan ekibimiz profesyonel oyunlar sahneye koyarak her geçen gün çıtasını yükseltmeye devam ediyor. Üniversitedeki tiyatro severler dışında Antalyalı tiyatro severlerden de yoğun talep görmemiz bunun en büyük göstergesi' diye konuştu.
Sevdalı Bulut adlı çocuk oyununu Cuma akşamları Hukuk Fakültesi Konferans Salonu'nda tiyatro severlerin beğenisine sunmaya devam ettiklerini söyleyen Altay, Nalınlar oyununu 04 ve 11 Nisan 2018 Çarşamba akşamı saat 20.00'de Hukuk Fakültesi Konferans Salonu'nda ücretsiz olarak Antalyalı tiyatro severler için tekrar sahneleyeceklerini belirtti.

AÜ personeli güldürdü

SIRADAKİ HABER
}