Haberlerİstanbul HaberleriAvcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli esnafla bir araya geldi

Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli esnafla bir araya geldi - İstanbul Haberleri

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli'nin öncülüğünde, göreve geldiği günden beri geleneksel esnaf buluşmaları devam ediyor.

Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli esnafla bir araya geldi

Avcılar Belediyesi tarafından her ayın ilk pazartesi günü düzenlenen Esnaf Buluşmasının Nisan ayı toplantısı, 2 Nisan Pazartesi günü akşamı gerçekleşti. Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli'nin de katıldığı toplantı Zübeyde Hanım Nikah Sarayında düzenlendi. Aynı zamandan Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri de toplantıda yer aldı. Avcılarlı vatandaşların ilgisinin yoğun olduğu toplantıda Toplumcu Belediyecilik anlayışıyla sürdürülen hizmetlerin geliştirilmesi ve iyileştirilmesi için karşılıklı fikir alışverişi yapıldı. Avcılar esnafının taleplerine çözüm bulmak için gelenekselleştirilerek yapılan Esnaf Buluşmaları ilçedeki esnaflar tarafından yoğun ilgi görmekte. Esnafların faaliyetlerini kolaylaştırıp, iş verimlerini artıran bu toplantıların en önemli özelliği birinci ağızdan doğru bilgi almaları sağlanıyor olması.
Gerçekleşen Esnaf Buluşmalarının önemine dikkat çeken Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, 'Toplumcu Belediyecilik anlayışıyla her ay geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz 'Esnaf Buluşması' toplantımızda, esnaflarımızın faaliyet kolaylaştırıcısı Avcılar Belediyesi olarak, çözüm odaklı belediyecilik anlayışımızla görüş alışverişinde bulunuyor, belediyemiz ve esnafımız arasındaki bağı daha da güçlendiriyoruz. Başkan Yardımcılarımız ve Birim Müdürlerimizin hazır bulunduğu toplantımıza katılan esnaflarımıza hayırlı işler bol kazançlar diliyoruz. Her ayın ilk Pazartesi günü Zübeyde Hanım Nikah Sarayı'nda düzenlediğimiz Avcılar Belediyesi Geleneksel Esnaf toplantılarında esnaflarımızla buluşmaya devam edeceğiz' ifadelerini kullandı.

Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak Benli esnafla bir araya geldi

SIRADAKİ HABER
}