HaberlerTrabzon HaberleriKTÜ Öğrenci Konseyi'nden ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve kırtasiye yardımı

KTÜ Öğrenci Konseyi'nden ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve kırtasiye yardımı - Trabzon Haberleri

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Öğrenci Konseyi Başkanlığı tarafından Erzurum'un Pasinler ilçesi Taşkaynak İhsan Göksu Ortaokulu'na kıyafet ve kırtasiye yardımı yapıldı.

KTÜ Öğrenci Konseyi'nden ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve kırtasiye yardımı

KTÜ Öğrenci Konseyi Başkanlığı tarafından yürütülen 'U-Mutlu Yarınlara' sosyal sorumluk projesi kapsamında Öğrenci Konseyi yönetimi yaklaşık 350 kilometrelik mesafeyi katederek köy okulundaki ihtiyaçlı öğrencilere bot, mont, kazak ve kırtasiye malzemesi yardımında bulundu.
Köy okulunda ihtiyaçlı öğrencilere yardımlarını ulaştıran Öğrenci Konseyi yönetimi okul idaresi ile gerçekleştirdiği görüşmenin ardından çocuklarla eğlenceli dakikalar geçirdi. Köy okulundaki öğrencilerle sohbet edip çeşitli yarışmalar yapan Konsey Yönetimi daha sonra öğrencilerle futbol müsabakası yaparak ziyaretini sonlandırdı. Gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesi ile ilgili açıklama yapan KTÜ Öğrenci Konseyi Başkanı Recep Çolak 'Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın zorlu eğitim yaşamlarına bir nebze de olsa katkı sağlayabilmek; onların, vatanına, milletine, devletine bağlı, pırıl pırıl bireyler olarak yetişmelerine vesile olabilmek adına böyle bir sosyal sorumluluk projesi gerçekleştirdik. Projemizin hayata geçirilmesinde küçük büyük katkısı olan bütün kurum ve kuruluşlarımıza tüm öğrenci arkadaşlarım adına teşekkür ederim' dedi.

KTÜ Öğrenci Konseyi’nden ihtiyaç sahibi öğrencilere kıyafet ve kırtasiye yardımı

SIRADAKİ HABER
}