HaberlerSamsunspor HaberleriKarayılmaz: 'Bu şehrin çocukları Samsunsporludur'

Karayılmaz: 'Bu şehrin çocukları Samsunsporludur' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Kayyum Başkanı ve Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, 'Bu şehrin çocukları Samsunsporludur' dedi.

Karayılmaz: 'Bu şehrin çocukları Samsunsporludur'

Samsun Maarif Hareketi kapsamında değerler eğitimi çalışmasıylaSamsunspor sevgisi ve marka değerini öğrenciler arasında yaygınlaştırmak amacıyla, Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu'nda 'Bu şehrin çocukları Samsunsporludur' etkinliği düzenlendi.

Proje kapsamında eskiSamsunsporlu yönetici ve futbolcularında katıldığı organizasyonda asıl amacın minik öğrencilereSamsunspor sevgisini aşılamak olduğunu belirten Karayılmaz, 'Çocuklarımız ve gençlerimizinSamsunspor sevdasıyla büyümeleri, onların gerçekten bir Samsunlu olma yolunda önemli bir adım olduğunu düşünüyorum. Bu şehrin çocuklarıSamsunsporludur diyoruz. O yönüyle bugün burada bulunan minik öğrencilerimiz ve sevgili gençlerimizi tebrik ediyorum. Takımlarına sahip çıkıyorlar. Tabii kiSamsunsporlu olmak hep başarıları alkışlayarak olmayacak. Zaman zaman sıkıntılar olabilir, mağlubiyetler yaşanabilir ama takım tutmak, taraftar olmak her zaman o takımın yanında olmakla ölçülür' diye konuştu.

Samsunspor Haberleri

SIRADAKİ HABER
}