HaberlerSamsun HaberleriBaşkan Yılmaz: 'Dostluğumuz büyük boyuta ulaşacak'

Başkan Yılmaz: 'Dostluğumuz büyük boyuta ulaşacak' - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, 'Krasnodar ile dostluklarımız büyük bir boyuta ulaşacak' dedi.

Başkan Yılmaz: 'Dostluğumuz büyük boyuta ulaşacak'

Samsun Haber | Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından,Samsun - Krasnodar uçuş seferlerinin yeniden başlaması nedeniyle 'Krasnodar Samsun Uçuşları Tanıtım Toplantısı' düzenlendi. Samsun'da bir otelde düzenlenen toplantı, Rusy-Krasnodar'dan gelen 40 kişilik kafilenin katılımıyla gerçekleşti.

'İLİŞKİLERİMİZ EN İYİ ŞEKİLDE DEVAM EDECEK'

Toplantıda konuşma yapan Samsun Büyükşehir Belediye BaşkanıYusuf Ziya Yılmaz, 'İnşallah Krasnodar ile olan ikili ilişkilerimiz en iyi şekilde devam edecektir. Burada sizleri misafir etmekten duyduğumuz mutluluğu ifade etmek için inanın sözler yeterli olmaz. Sizlerle hep birlikte olacağız inşallah. O zamanlarda da çeşitli ortamlarda çeşitli sohbetler edeceğiz. Bu dostluğun inşa edilmesindeki süreçte emeği geçenlere teşekkür ederim. Ben öyle inanıyorum ki bundan sonra bizim dostluklarımız büyük bir boyuta ulaşacak. Çok daha köklü bir tabana oturmuş diyalog sistemlerimiz başlayacak' diye konuştu.

'BİRBİRİMİZİ DAHA ÇOK SEVECEĞİMİZE İNANIYORUM'

Daha sonra konuşan Samsun ValisiOsman Kaymak ise, 'Birbirimizi tanıdıkça birbirimizi daha çok seveceğimize inanıyorum. Samsun Türkiye'nin Rusya'ya açılan kapısıdır. Misafirlerimiz lütfen bu kapıyı çok iyi kullansınlar' şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Samsun Valisi Osman Kaymak,Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz ve Krasnodar Belediye Başkanı tarafından iki şehir arasındaki direkt uçuş protokolü imzalandı. Programa Zonguldak Valisi Ahmet Çınar da katıldı.

Başkan Yılmaz: ?Krasnodar ile dostluklarımız büyük bir boyuta ulaşacak?

SIRADAKİ HABER
}