Haberler Yeşilyurt'tan Minik Oyuncular Atölyesi

Yeşilyurt'tan Minik Oyuncular Atölyesi

Her ay çocukları renkli etkinliklerle buluşturan Yeşilyurt AVM Miniclub, nisan ayı boyunca minik misafirlerini Minik Oyuncular Atölyesi'ne davet ediyor.

 Yeşilyurt'tan Minik Oyuncular Atölyesi

Yeşilyurt AVM Miniclub’da nisan ayı boyunca Minik Oyuncular Atölyesi düzenleniyor. Atölye ile minik ziyaretçilere oyunculuğun ilk örnekleri tanıtılacak ve oyunculuk dünyasının incelikleri öğretilecek. Yeşilyurt AVM Miniclub’ın şanslı üyeleri, Minik Oyuncular Atölyesi ile yaşıtlarıyla hem öğrenecek hem eğlenecek.

NİSAN AYI BOYUNCA AÇIK

Yeşilyurt AVM Miniclub minik ziyaretçilerinin zihinsel ve bedensel becerilerini geliştirmeye yönelik gerçekleştirdiği etkinliklere yepyeni bir atölye ile devam ediyor. Nisan ayı boyunca her Cumartesi-Pazar günleri saat 14.00, 15.00, 16.00 ve 17.00 olmak üzere dört ayrı seans şeklinde gerçekleştirilecek Minik Oyuncular Atölyesi'nde geleceğin yönetmenleri, senaristleri ve oyuncuları tiyatro dünyası ile tanışacak.

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi ve Düşevi Oyuncuları işbirliği ile nisan ayı boyunca her hafta sonu devam edecek Minik Oyuncular Atölyesi, miniklerin sosyal becerilerini yeterli düzeyde geliştirebilmesi, çocuğun yeteneklerini fark etmesi ve özgüveninin artması, duygusal ve sayısal zekasının gelişmesi hedefleniyor.

SIRADAKİ HABER
}