HaberlerÇanakkale HaberleriAK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız oldu

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız oldu - Çanakkale Haberleri

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ'ın 8 Mart'ta istifasının ardından İl Başkanlığına AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Gültekin Yıldız atandı.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız oldu

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Yeşim Karadağ'ın 8 Mart'ta istifasının ardından İl Başkanlığına AK Parti Genel Merkezi tarafından AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Gültekin Yıldız atandı.
getirildi. Geçen hafta yapılan temayül yoklamasının ardından AK Parti Genel Merkezine, İl Başkanlığı için AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Gültekin Yıldız, AK Parti Kepez Belde Başkanı Alper Altınok, AK Parti İl Başkan Vekili Av. Ergin Sezen ve Parti Üyesi Av. Sebahattin Güner'in isimleri gönderildi. AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde yapılan istişare sonunda İl Başkanlığına, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Gültekin Yıldız getirildi.
Parti binasında basın açıklaması düzenleyen AK Parti İl Başkanı Gültekin Yıldız, 'Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan istişareler neticesinde AK Parti Çanakkale İl Başkanlığına atanmam sebebiyle bugün burada teşkilatlarımızla bir araya geldik. Çanakkale'de alacağımız her bir oyun ülkemizin geleceği açısından arz ettiği önemi biliyoruz. Çıktığımız bu yolda önce Allah'a, sonra teşkilatlarımıza ve feraset sahibi halkımıza güveniyoruz. Kenetlendiğimizde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın yolundan yürüdüğümüzde aşılamayacak bir engel görmüyoruz. 2019 yılında önümüzdeki 2 tane seçim var. Hem Belediye seçimlerine, hem de genel seçimleri çok önemsiyoruz. Tüm ilçelerde iddialıyız. Her ilçenin Belediye Başkanlığını istiyoruz. Zaten çoğunu da alıyoruz. Çanakkale Merkez Belediyesi'nin bizim için ayrı bir önemi var. İddialıyız. Doğru bir çalışma ile kendimizi iyi ifade ederek inşallah Çanakkale Belediyesini kazanacağız. İnşallah biz bütün yaraları saracağız. Ve Çanakkale'yi tek çatı altında toplayacağız. Bize oy versin, vermesin, herkes huzurla ve özgürce yaşayacak. İri olacağız. Diri olacağız. Her birlikte Çanakkale olacağız. Her birlikte Türkiye olacağız' şeklinde konuştu.
Toplantıya, AK Parti'li İlçe Başkanları ve Belediye Başkanları ve partililer katıldı.

AK Parti Çanakkale İl Başkanı Gültekin Yıldız oldu

SIRADAKİ HABER
}