Haberlerİstanbul Haberleriİstanbullular sabah sporları ile güne zinde başlıyor

İstanbullular sabah sporları ile güne zinde başlıyor - İstanbul Haberleri

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, 30 ilçede 35 noktada her sabah 07.00-09.00 saatleri arasında vatandaşlara ücretsiz sabah sporu hizmeti veriyor. Uzman eğitmenler eşliğinde yaptırılan sabah sporuna havaların ısınmaya başlaması ile birlikte katılım her geçen gün artıyor.

İstanbullular sabah sporları ile güne zinde başlıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Florya Atatürk Ormanı'nda sabah sporuna katılan İstanbullular hem spor yaptı hem de eğlenceli vakit geçirdiler. Sabah sporuna katılan İstanbullulara gündelik hayatta da kullanabilecekleri çeşitli spor malzemeleri hediye edildi. Ayrıca İBB Mobil Büfe spor sonrası kahvaltı ikramında bulundu.
İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü ve Spor İstanbul tarafından 35 farklı noktada ücretsiz olarak düzenlenen sabah sporları faaliyetleri ile her ay yaklaşık 10 bin kişi güne sporla ve zinde başlıyor.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi sabah sporları faaliyetleri ile sağlıklı ve zinde yaşam için spor kültürünü geliştirmek ve İstanbul'un tamamını açık hava spor merkezine dönüştürmeyi amaçlıyor. Sabah sporları kapsamında 2017 yılında 112 bin vatandaşa ücretsiz spor yapma imkânı sağlandı.

İstanbullular sabah sporları ile güne zinde başlıyor

SIRADAKİ HABER
}