HaberlerDüzce Haberleri5 Nisan Avukatlar Günü

5 Nisan Avukatlar Günü - Düzce Haberleri

DÜZCE(İHA) – 5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla Düzce Barosunun düzenlediği kokteylde, resim ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere protokol tarafından plaket verildi.

5 Nisan Avukatlar Günü

5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla Düzce Barosu Avukatları Anıtpark'taki törenin ardından Adliyede kokteyl düzenlediler.
Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, İl Jandarma Komutanı Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Cumhuriyet Başsavcısı Savaş Düzgün ve avukatların katıldığı kokteylde Baro Başkanı Av. Azade Ay yaptığı konuşmada, baronun düzenlediği yarışmaya ilgi gösteren okul ve öğrencilere teşekkür etti.
Ay, avukatların savunmanın temeli olduğunu söyleyerek, 'Bu ülküden ayrılmadan her birimiz savaş vermeye devam edeceğiz. Baromuzun ara vermeden devam ettirdiği resim ve kompozisyon yarışmalarına ilgi gösteren öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ediyorum' dedi.
Baro Başkanı Azade Ay'ın konuşmasının ardından okullar arasında düzenlenen resim ve kompozisyon yarışmalarında dereceye giren öğrencilere protokol tarafından plaket ve çeşitli hediyeler verildi.

5 Nisan Avukatlar Günü

SIRADAKİ HABER
}