HaberlerAdana HaberleriŞahbaz ve Baş kol kola

Şahbaz ve Baş kol kola - Adana Haberleri

Adana Ticaret Odası Başkanlığının iddialı adayları Mehmet Şahbaz ve Şaban Baş, güçlerini birleştirme kararı aldıklarını açıkladılar. Şahbaz ve Baş, yaptıkları ortak açıklamayla seçimlere birlikte gitme kararı aldıklarını, bu kararı almalarındaki tek faktörün Adana'nın menfaati olduğunu bildirdiler.

Şahbaz ve Baş kol kola

ATO Başkan Adayları Mehmet Şahbaz ve Şaban Baş, geçtiğimiz pazar günü yapılan ATO meslek komitesi seçimlerinde üyelerin odalarına sahip çıktığını belirterek, 7 Nisan Cumartesi günü yapılacak seçimlerde de aynı duyarlılığı beklediklerini bildirdiler.
'Sandık başına giderek sorumluluklarını yerine getiren tüm üyelerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz' diyen Mehmet Şahbaz ve Şaban Baş, tek sevdalarının kente hizmet olduğunu ifade ettiler.
Yönetim kurulu ve diğer organlar için oy kullanacak meclis üyelerinin taşıdıkları sorumluluğun bilincinde olduklarını bilmenin kendilerini mutlu ettiğini vurgulayan Mehmet Şahbaz ve Şaban Baş, seçim sonunda kazananın Adana olacağına inandıklarını kaydettiler.
Mehmet Şahbaz ve Şaban Baş, seçimlerin demokrasinin en güzel örneği olduğuna dikkati çekerek, şunları kaydettiler:
'Seçimler sandıkta kalır, sonrasında hizmet başlar. Bu göreve talip olan Adana sevdalıları olarak oluşturacağımız ekibimizle birlikte hedefimiz Adana'yı layık olduğu yere taşımaktır. Çünkü, Türkiye'nin yedinci büyük kenti olan Adana şu anda bizim arzu ettiğimiz noktada değil. Bunun için kentimizin yöneticileri ve sivil toplum kuruluşları ile omuz omuza, iş birliği içinde olmaya özen göstererek, Çukurova bölgesinin hem ekonomik, hem de kentsel merkezi konumunda olan Adana için tüm gücümüzle çalışacağız. Kent dinamikleri olarak birlikte hareket ettiğimiz ve güçlü bir Adana lobisi oluşturduğumuz sürece kentimizi arzu ettiğimiz noktaya taşıyacağımıza inanıyoruz.'

Şahbaz ve Baş kol kola

SIRADAKİ HABER
}