HaberlerKayseri HaberleriTurizm Haftasına Hazırlık Toplantısı Yapıldı

Turizm Haftasına Hazırlık Toplantısı Yapıldı - Kayseri Haberleri

İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş; 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanacak olan Turizm Haftası'nda Kayseri'yi en iyi şekilde tanıtmak istediklerini söyledi.

Turizm Haftasına Hazırlık Toplantısı Yapıldı

İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş'un başkanlığında yapılan toplantıya Kamu kurum ve kuruluşlardan temsilciler, Turizm İşletme Belgeli Otel, Belediye Belgeli Otel yöneticileri ve Seyahat Acenta sahipleri katıldı. Toplantıda açılış konuşmasını yapan İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş; 'Turizm işletmeleri ile kurumumuz arasındaki işbirliğini ve diyaloğu geliştiren bu toplantıların, ilimiz turizmine katkı yapacağına inanıyorum. Değerli katılımcıların görüş ve önerileri, yapılan bu toplantıları daha da anlamlandırmaktadır. Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi önümüzdeki 15-22 Nisan günlerinde yapılacak olan 42. turizm haftasında sizlerinde katılımıyla Kayseri'yi en iyi şekilde tanıtmak istiyoruz' dedi.
Turizm İşletme Belgeli Otel Genel Müdürlerinin görüş ve önerilerinin dile getirildiği toplantıda, birlikte hareket edilerek Kayseri Turizmini daha geniş kitlelere tanıtma konusunda görüş birliğine varıldı.

Turizm Haftasına Hazırlık Toplantısı Yapıldı

SIRADAKİ HABER
}