HaberlerBaşkan söz verdi

Başkan söz verdi

'Reklamcılıkta Başarı ve Devamlılık Semineri'nde konuşan SATEM Başkanı Mevlüt Oral, 'Başkan seçilirsem, reklamcı kardeşlerime onların yanında olacağıma, sorunlarının çözümü için çalışacağıma söz vermiştim. Bugün de burada o sözümü yineliyorum' dedi

Başkan söz verdi

İstanbul merkezli Açık Hava Reklamcıları Derneği (ARED) tarafından, reklam sektöründeki bilinci artırmak amacıyla Samsun'da "Reklamcılıkta Başarı ve Devamlılık Semineri" düzenlendi. 2007 yılından beri ülke çapında gerçekleştirdiği toplantıların 55'incisi Samsun'da düzenlenirken, toplantıya reklamcı esnafının bağlı bulunduğu Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası'nın (SATEM) Başkanı Mevlüt Oral ve reklam sektörünün temsilcileri katıldı.

ZOR BİR SEKTÖRDEYİZ

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Toplantı Salonu'nda, SESOB ve SATEM'in destekleriyle gerçekleşen seminer öncesi söz alan ARED Başkanı Halil Eligür, çeşitlilik içermesi nedeniyle zor bir sektör içerisinde olduklarını ve daha profesyonel çalışmalar yapmaları gerektiğini ifade etti.

AMACIM ESNAFIMI KORUMAK

SATEM Başkanı Mevlüt Oral, "SATEM Başkanı olarak, benim üyelerimin menfaati için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. Zaman zaman reklamcı arkadaşlarla toplantılar düzenledik. O toplantılarda, reklamcı arkadaşlarımız için oda olarak fazla çalışma içerisine girmediğimiz ifade edilmişti. Ben oda seçimi bittikten sonra, eğer seçilirsem, reklamcı kardeşlerime onların yanında olacağıma, sorunlarının çözümü için çalışacağıma söz vermiştim. Bugün de burada o sözümü yineliyorum. Reklamcı kardeşlerimin bir odası olduğunu, sorunları olduğunda gidecekleri bir kapı bulunduğunu bilmelerini istiyorum. İlk amacım odaya bağlı esnafımın haklarını korumaktır" diye konuştu.

USTALARA TEŞEKKÜR

Konuşmaların ardından sektörün eski ustalarına teşekkür plaketi verilirken, derneğin yeni üyelerine rozet takdim edildi. Daha sonra ise eğitmen İlker Kaldı, "Reklamcılıkta Başarı ve Devamlılık Semineri"ni gerçekleştirdi.

Barış BUDANOĞLU 

 

SIRADAKİ HABER
}