HaberlerBaşkan Şahin, 1'inci olan anaokulunu kutladı

Başkan Şahin, 1'inci olan anaokulunu kutladı

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 'Çocuk Kalbimle Şehrim' isimli proje Samsun birincisi olan Mehmet Ulusar Anaokulunu ziyaret ederek minik öğrencileri tebrik etti. 

Başkan Şahin, 1'inci olan anaokulunu kutladı

Okul Müdürü Saadet Öztürk tarafından karşılanan Başkan Şahin, okul idarecileri ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti. 

Proje hakkında bilgi veren okul müdürü Saadet Öztürk, “Bu proje ile çocukların eğlenerek öğrenmesini sağladık. Onlarla Bafra yöresi halk oyunu oynadık, yöremize ait kelimelerle kelime türetme oyunu oynadık. Bafra’nın tarihi ve doğa güzelliklerini gezdik. Daha birçok yerel etkinliklerde bulunduk. Sadece Bafra’mızı değil çevre ilçelerimizi de ziyaret ettik. Bu geziler sonrası çocuklarımızla birlikte minyatür Bafra çalışması yaptık. Bilgilerinin kalıcı olması için etkinliklerimizi sürdüreceğiz. Yerinde görerek bilgilendirmek daha kalıcı oluyor. Bu nedenle ben emeği geçenlere ve özellikle de velilerimize teşekkür ediyorum. Ancak burada belediyemize ve Başkanımıza da verdikleri her türlü destekten dolayı teşekkürü bir borç biliyoruz" dedi. 

Başkan Şahin ise her zaman eğitimcileri ve eğitimi destek verdiklerini söyleyerek projede başarı sağladıkları için okul idareci ve öğretmenlerini tebrik etti. Okul idarecileri birinci olan projeyi Başkan Şahin’e hediye ettiler. 

SIRADAKİ HABER
}