HaberlerZonguldak HaberleriGMİS'ten Zeki Tosun'a geçmiş olsun ziyareti

GMİS'ten Zeki Tosun'a geçmiş olsun ziyareti - Zonguldak Haberleri

Genel Maden İşçileri Sendikası Genel Başkanı Ahmet Demirci ve beraberindeki yöneticiler, AK Parti İl Başkanı Zeki Tosun'a geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirdi.

GMİS'ten Zeki Tosun'a geçmiş olsun ziyareti

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, Genel Sekreteri Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska ve GMİS Üzülmez Şube Başkanı Tayfun Demir, Atatürk Devlet Hastanesi'nde geçirdiği bir operasyon nedeniyle yatan AK Parti Zonguldak İl Başkanı Zeki Tosun'a geçmiş olsun ziyaretinde bulundular.

Tedavi gören madencileri ziyaret ettiler
Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Ahmet Demirci, Genel Sekreteri Satılmış Uludağ, Genel Mali Sekreteri Adnan Tıska ve GMİS Üzülmez Şube Başkanı Tayfun Demir, geçirdikleri rahatsızlıklar ve kaza sonucu Atatürk Devlet Hastanesi'nde tedavi görmekte olan maden işçilerini 5 Nisan 2018 tarihinde ziyaret ettiler.
GMİS Yöneticileri, geçirdikleri rahatsızlık nedeniyle tedavi gören İbrahim Altıparmak ile Orhan Çelebi'yi, geçirdiği trafik kazası nedeniyle tedavi gören Turgay Erbay'ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundular ve sağlık durumları hakkında bilgi aldılar.

GMİS’ten Zeki Tosun’a geçmiş olsun ziyareti

SIRADAKİ HABER
}