HaberlerSamsun HaberleriRuslardan Medicalpark'a övgü

Ruslardan Medicalpark'a övgü - Samsun Haberleri

Samsun'a gelen Rus heyet yetkilileri, Karadeniz Bölgesi için VM Medical Park Samsun Hastanesi'nin bir kazanç olduğunu söyledi

Ruslardan Medicalpark'a övgü

Rusya’dan gelen sağlık heyeti, VM Medical Park Samsun Hastanesi kompleksini gezerek tıbbi süreçler ve işleyişler hakkında bilgi aldı.

MEDİCALPARK BÜYÜK KAZANÇ

Samsun-Rusya arasında gidiş dönüş direk uçuş seferlerinin başlamasıyla sağlık turizminin de ivme kazanmasını beklediklerini belirten Rus heyet yetkilileri, Karadeniz Bölgesi için VM Medical Park Samsun Hastanesi’nin bir kazanç olduğunu, multidisipliner yaklaşımıyla geniş kapsamlı ve özel alanlarda tıbbi hizmetler veren, güncel teknolojik gelişmelerin takip edildiği bir merkezin, bu kadar yakınlarında olmasından dolayı mutluluk duyduklarını dile getirdiler.

BİZLER İÇİN ONUR VERİCİ

VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr. Hakan Özcan, “Bugün hastanemizde Rusya’dan ziyaretimize gelen meslektaşlarımı ağırlamaktan gurur duydum. Sağlık alanında güçlü yatırımlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Komşu ülkelere de bu hizmeti sunabilmek bizler için çok onur verici. Sağlık turizmi kapsamında Samsun ve bölgemiz için yapılan tüm çalışmalarda yer almaktan memnuniyet duyacağız” dedi.

 

SIRADAKİ HABER
}