HaberlerDüzce HaberleriVali Zülkif Dağlı'dan Polis Haftası kutlama mesajı

Vali Zülkif Dağlı'dan Polis Haftası kutlama mesajı - Düzce Haberleri

DÜZCE(İHA) –Vali Dr. Zülkif Dağlı, 'Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz' dedi.

Vali Zülkif Dağlı'dan Polis Haftası kutlama mesajı

Vali Dağlı Polis Haftası nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı. Dağlı mesajında 'Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması, vatandaşın temel hak ve hürriyetlerinin korunması, suç işlenmesini önleme ve işleyenleri adalete teslim etme gibi birçok hayati görevi mesai mefhumu gözetmeksizin büyük bir özveriyle yerine getiren Türk Polis Teşkilatının kuruluşunun 173. yıl dönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz.
Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğinin teminatı olan, temel hak ve özgürlükleri korumak ve geliştirmek anlayışıyla görev yapan Emniyet teşkilatımızın, her zaman Anayasa ve yasalara sadakatle, hukuka bağlılıktan ayrılmadan sorumluluklarını yerine getiriyor olması aziz milletimiz için bir iftihar kaynağıdır. Şerefli bir geçmişe sahip olan Türk polisi, yetişmiş insan gücü, yüksek donanım düzeyi ve çağdaş görev anlayışı ile üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle daima milletimizin sevgisine ve desteğine mazhar olmuştur. İlimizde de halkımızın birlik ve beraberlik içerisinde, huzur ve güven ortamı içerisinde yaşamasını sağlamak adına fedakarca görev yapan polisimiz, her zaman halkla iç içe olmaya özen göstermektedir. Gerek güvenliğin sağlanmasında, gerekse suç ve suçluyla mücadele edilmesinde polisimize desteğini esirgemeyen saygıdeğer Düzce halkına teşekkürlerimi sunuyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; temelinde vatan, millet ve insan sevgisi bulunan, yüksek vazife anlayışı içinde ve insan haklarına saygılı bir şekilde görev ifa eden başta Düzce'de görev yapanlar olmak üzere tüm teşkilat mensuplarının 10 Nisan Polis Günü'nü kutluyor, başarı ve mutluluklar diliyorum. Şehit polislerimizi minnet ve rahmetle anarken, gazilerimize aileleriyle birlikte sağlıklı ve huzurlu bir gelecek diliyorum' ifadelerinde bulundu.

SIRADAKİ HABER
}