HaberlerSamsun HaberleriAK Parti, yarınları inşa edecek

AK Parti, yarınları inşa edecek - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, 'AK Parti kadroları, daha güçlü yarınları inşa edecek. Ortak davamız olan daha güçlü Türkiye için çalışıyoruz' dedi

AK Parti, yarınları inşa edecek

AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy, Atakum'da geçmişte teşkilatta görev almış tüm yöneticilerle bir arada olmak için kahvaltı programı düzenledi. Kahvaltıya AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, İl Başkanı Hakan Karaduman, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevil Özil, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halil Ayhan, yeni ve eski yönetim kurulu üyeleri katıldı.

GÜN BİRLİK GÜNÜ

Programda konuşan Milletvekili Kurt, muhalefetin durumunun ortada olduğunu ifade ederek, Afrin konusundaki farklı tutumlarından dolayı CHP yönetimini eleştirdi. Kurt, “Önce girmeyin çıkamazsınız’ diyen CHP, operasyonun başarılı olmasından sonra sanki hiç böyle dememişler gibi hareket ediyorlar. Ancak biz hedefe ulaşmak için çalışacağız, durmak yok, gün birlik ve beraberlik günü. Bu birlik ve beraberlik ile 2019 yılında yapılacak seçimlere hazırlanacağız, güçlü bir Atakum var. Atakum teşkilatı kadın ve gençlik kollarıyla bir bütün halinde, daha güçlü yarınları inşa edecek. Bugün burada da eski ve yeni ayrımı olmadan, ortak davamız olan daha güçlü Türkiye için çalışıyoruz” diye konuştu.

ATAKUM’U BIRAKMAYACAĞIZ

Atakum’un, göz önünde olan bir ilçe olduğunu kaydeden İl Başkanı Hakan Karaduman, bu nedenle özel önem ve çalışmanın şart olduğunu aktardı. Karaduman, “Ancak bu birliktelik çok şeyin farklı olacağını gösteriyor. Hedef 2019 olarak açıklandı. AK Parti, Atakum Belediyesi’ni bir daha elinden bırakmayacak kadrolara sahip” ifadelerini kullandı.

PLANLARIMIZI GÜÇLENDİRİYOR

İlçe Başkanı Haluk Köksoy, eski ve yeni tüm teşkilat üyelerinin ortak düşüncesinin ‘AK Parti davası’ olduğunu dile getirdi. Koltukların gelip geçici olduğunu ifade eden Köksoy, “Her birimiz daha güçlü bir Türkiye için yola çıktık. Bunun bilinciyle mücadelemize her zaman devam edeceğiz. Önceki dönem teşkilat mensuplarının burada olması, bize destek vermesi, bizim geleceğe yönelik planlarımızı daha güçlü kılıyor. Çalışma azmimizi kuvvetlendiriyor” dedi.

SIRADAKİ HABER
}