HaberlerÇözüme odaklıyız

Çözüme odaklıyız

Çarşamba'da bir dizi ziyaret gerçekleştiren MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, 'Çeşitli meslek grupları için çözüm yolları bulmaya gayret gösteriyoruz' dedi

Çözüme odaklıyız

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, İl Başkanı Taner Tekin, Çarşamba İlçe Başkanı Kemal Düzgün ile birlikte Çarşamba Muhtarlar Derneği ve Türk Eğitim Sen Çarşamba Şubesi'ni ziyaret etti.

TALEPLER ÇOK ÖNEMLİ

İlk olarak muhtarlar derneğini ziyaret eden Usta ve Tekin, muhtarların sorun ve taleplerini dinledi. Muhtarların önemli görev üstlendiğine dikkat çeken Usta, "Muhtarlar, demokrasinin en temel unsuru oldukları gibi, bizim için de çok değerlidir. Bu nedenle muhtarlarımız ile sık sık bir araya gelerek onların sorun ve taleplerini dinlemeye ve çözüm yolları bulma noktasında elimizden geleni yapmaya gayret gösteriyoruz" dedi.

Türk Eğitim Sen Çarşamba Şubesi’ni ziyaret eden Usta ve beraberindeki heyet, öğretmenlerin sorunlarını ele aldı. Öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu dile getiren Usta, eğitim sisteminde yaşanan sorunlara dikkat çekti.

 

SIRADAKİ HABER
}