Haberler Yılmaz, yeniden seçildi

Yılmaz, yeniden seçildi

Çarşamba Ticaret Borsası'nın iki dönemdir başkanlığını yürüten Kazım Yılmaz, yeniden yönetim kurulu başkanlığına seçildi

 Yılmaz, yeniden seçildi

Çarşamba Ticaret Borsası (ÇTB) üyeleri, geçen hafta başındaki organ seçimlerinin ardından ikinci aşama olan yönetim kurulu, disiplin kurulu ve TOBB delegeliği seçimi için sandık başına gitti. ÇTB’nin iki dönemdir başkanlığını yürüten Kazım Yılmaz, tek liste girdiği seçimde yeniden güven tazeledi.

ÜÇÜNCÜ KEZ BAŞKAN

Çarşamba Ticaret Borsası Toplantı Salonu’nda yapılan seçimde, Kazım Yılmaz Yönetim Kurulu Başkanı olarak üçüncü kez seçilirken, Servet Zeren Başkan Yardımcısı oldu. Remzi Erdönmez ile Sezai Atsan ve Erol Akça’da yönetim kurulu üyeleri oldu. Kazım Yılmaz, Nurettin Öztekin, Remzi Erdönmez TOBB genel kurul delegesi olarak çıkarken, Disiplin Kurulu da, Ferdi Çalışkan, Erdal Akça, Mete Toraman, Fatih Şengül, Harika Çiçek ve İlhan Peker'den oluştu.

YILMAZ TEŞEKKÜR ETTİ

Çarşamba Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz, organ seçimlerinin ikinci etabını tamamladıklarını belirterek, “Değerli üyelerimiz, kıymetli iş adamlarımız, üçüncü dönemde talip olduğumuz borsa yönetimi seçimine sizlerle birlikte tek liste olarak girdik. Üyelerimize, meclis üyelerimize ve gösterdiğiniz katılımdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Değer katacak projelerle gerek ülkemiz, gerek kentimiz, gerek tarım sektörümüz için daha fazla çalışacağız. Çünkü bizim daha fazla çalışmaya, daha çok üretmeye ihtiyacımız var" dedi.

SIRADAKİ HABER
}