Sivas haber: Voleybol turnuvasına katılan öğrenciler Çanakkale'ye gönderilecek

Sivas haber: Sivas Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından gençlerde spor ahlakının gelişmesi amacıyla voleybol turnuvası 18 lisenin katıldığı turnuvada öğrenciler Belediye Başkanı Sami Aydın tarafından Çanakkale'ye gönderilecek.

Voleybol turnuvasına katılan öğrenciler Çanakkale'ye gönderilecek

Çocuklarda spor ahlakının oluşması amacıyla Sivas Belediyesi tarafından düzenlenen Liselerarası Voleybol Turnuvası'nın finali 4 Eylül Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Toplam 18 lisenin katıldığı turnuvada 12 kız takımı 6'da erkek takımı mücadele etti. Erkek takımlarında Sivas Lisesi ile Gazi Anadolu Lisesi final oynarken finali Sivas Lisesi kazanarak şampiyon oldu. Kızlarda Atatürk Anadolu Lisesi ile Kongre Anadolu Lisesi finale kaldı. Finalde Kongre Anadolu Lisesi şampiyon olurken takımlar kupalarını törenle aldı. Törene Vali Davut Gül, Belediye Başkanı Sami Aydın ile diğer protokol üyeleri katıldı.
Törende konuşan Belediye Başkanı Sami Aydın,'Öncelikle böyle güzel bir turnuvanın gerçekleştirilmesinde katkısı olan bütün arkadaşlarımızı, kurum ve kuruluşlarımızı ve sizleri öğrencilerimizi kutlamak istiyorum, hepinizi tebrik ediyorum. Önemli olan buraya katılabilmiş olmak tabi ki bu sizler arasında, okullarımız arasında, öğrencilerimiz arasında kaynaşmaya-tanışmaya vesile oluyor. İnanıyorum ki; bu ayrı süreçte çok güzel dostluklar elde ederiz, arkadaşlıklar elde ederiz. İnşallah her yıl bunu devam ettireceğiz. Bu yıl turnuvaya katılan sporcularımızı Çanakkale gezisine göndereceğiz.' dedi.
Konuşmaların ardından dereceye giren sporculara kupaları Belediye Başkanı Sami Aydın ve Vali Davut Gül tarafından verildi.

Voleybol turnuvasına katılan öğrenciler Çanakkale’ye gönderilecekEN ÇOK OKUNANLAR

Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

1 Ankara polisinden 'Kaz' operasyonu

Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

2 Anne ile oğlu trafik kazasında hayatını kaybetti

Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

3 Bağcılar pompalı tüfekle soygun anı kameraya saniye saniye yansıdı

Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

4 Jandarmadan kaçak göçmenlere sıcak ilgi

Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

5 Suriyelilerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı

Yaşlı adam evinde ölü bulundu

6 Yaşlı adam evinde ölü bulundu


SIRADAKİ HABER