HaberlerBafra Haberleri'Dünya lideri' için koşacaklar

'Dünya lideri' için koşacaklar - Bafra Haberleri

'Bafra, Dünya Lideri İçin Koşuyor' temalı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 1. Yol Koşusu başvuruları başladı. Başvurular 15 Nisan'a kadar devam edecek

'Dünya lideri' için koşacaklar

Ortaokullar arası kategorisinde kızlar bin, erkekler ise bin 200 metrede yarışacak. Değişik yaş kategorilerindeki halk koşusu ise 3 bin metre olarak koşulacak. Yarışmalar 21 Nisan 2018 tarihinde yapılacak.

KATILIM YOĞUN OLACAK

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Bafra Belediyesi, Kaymakamlık, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Fatih Ortaokulu önemli bir faaliyeti hayata geçiriyor. Bu anlamlı ve büyük organizasyon için çalışmalar yoğun bir tempoda devam ediyor. Bin ve bin 200 metre yarışmalarında ortaokul öğrencilerimizi, halk koşusunda ise tüm halkımızı bu etkinliğimize katılmaya davet ediyorum. Müracaatlar Bafra Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne yapılıyor. Ben halkımızın bu atletizm etkinliğine çok yoğun bir katılım yapacağına inanıyorum. Cumhurbaşkanımız ve dünya liderimiz Recep Tayyip Erdoğan spora ve sporculara her zaman büyük önem vermiş, destek olmuş ve tesisler yaptırmıştır. İlçemizde de bu anlamda 5 önemli spor tesisi hizmete girdi” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}