HaberlerÇARŞAMBA HAYALİNİN PEŞİNDE

ÇARŞAMBA HAYALİNİN PEŞİNDE

Çarşambaspor Başkanı İbrahim Gündüzoğlu, 'Zor bir sınav verdik ve sonuç olarak ligde kaldık. Şimdi ise play-out oynayacağız. 3. sezonumuzda inşallah 3. Lig'e 'merhaba' diyerek hayallerimizi gerçekleştireceğiz' dedi.

ÇARŞAMBA HAYALİNİN PEŞİNDE

HEDEFTEN SAPTIK

Bölgesel Amatör Lig'de kalmak için Termespor ile play-out maçı oynayacak olan Çarşambaspor'da gözler artık bu maça çevrildi. Zor bir sezonu geride bıraktıklarını dile getiren Başkan İbrahim Güzdüzoğlu, "Sezona şampiyonluk parolası ile başlamıştık. Yaşadığımız bazı şanssızlıklar bizi kimi zaman kötü sonuçlara itti. Kazanmamız gereken maçları kazanamadık. İlk yarı farklı ikinci devre farklı bir Çarşambaspor ortaya koyduk" dedi.

ÖZLEM SONA ERECEK

Bölgesel Amatör Lig 4. Grup'un en zor gruplardan biri olduğunu belirten Başkan Gündüzoğlu, "Bizim grubumuz diğer 11 gruptan bence daha zordu. Rakiplerimiz ciddi bir sınav verdiler. Bizde çıktığımız her maçta elimizden geleni yaptık. BAL'da çok ciddi rakamlar dönüyor. Ben şunu iddia ediyorum ki bu grupta en az parayı harcayan takımlardan birisi de biziz. Seneye daha iddialı ve güçlü bir kadro kurup yıllardır özlemini çektiğimiz 3. lige çıkmak istiyoruz" diye konuştu.

PLAY-OUT'TA İDDİALIYIZ

Termespor ile play-out maçı oynayacaklarını da söyleyen Gündüzoğlu, "BAL'da kalan takım biz olmak istiyoruz. Play-out sınavını da başarıyla atlatacağımıza inanıyorum. Termespor'a da başarılar diliyorum. Özellikle Çarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar'a takımımıza vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisi maddi ve manevi bu takımın yanında olmuştur ve olmaya da devam edecektir. Bundan kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

HAKEMLER CAN YAKTI

Birçok hakem hatalarından dert yanan Başkan Gündüzoğlu, "Her takımın yandığı gibi bizimde hakem hatalarından dolayı çok canımız yandı. Bu sezon hakem performansları ciddi puan kayıplarına neden oldu. Hakemlerimizden sadece biraz daha dikkatli olmalarını istiyoruz. İnşallah yeni 3. sezonumuzda 3. lige çıkarak Çarşambaspor'u hak ettiği yerlere getireceğiz. Çünkü Çarşambaspor her şeyin en iyisini hak ediyor" diye konuştu.

Salim YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}