HaberlerSamsunspor HaberleriSamsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Bu yola baş koyduk'

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Bu yola baş koyduk' - Samsunspor Haberleri

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, karamsar olmadığını belirterek, 'Biz bu yola baş koyduk. Maalesef birçok haftada fırsatlar kaçırdık. Gaziantep'te, Adana'da ve İstanbulspor maçında. Eskişehir'de de aynı fırsatı kaçırmak istemiyoruz' dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş: 'Bu yola baş koyduk'

KARAMSAR DEĞİLİM

Samsunspor Teknik Direktörü Besim Durmuş, Eskişehirspor'u mağlup etmek istediklerini söyledi. Besim Durmuş, "Öncelikle taraftara teşekkür ediyorum. İstanbulspor maçının başından sonuna kadar oyuncularına güvenlik hissedecek ortamı sağladılar. Ancak tabi gol atamayınca sahada yaptığımız diğer iyi işleri anlatma fırsatı bulamıyoruz. Asla karamsar değilim. Bu yola baş koyduk. Her hafta fırsatlar kaçırıyoruz. Oyun oynamaya çalışan bir takımız" diye konuştu.

SAVAŞACAĞIZ

Samsunspor Teknik DirektörüBesim Durmuş, "Eskişehirspor için final gibi bir maç. Bizden daha kötü durumdalar. Bu maçta sahada birlikte hareket edersek, savunma önlemlerini iyi alırsak, kazanarak döneceğiz. En kötü kaybetmeyiz. Savaşıp, beklentilere cevap vermek istiyoruz. Eskişehir'de formamızı taşıyan ve savaşacak arkadaşlar Samsunspor armasının karşılığını verecekler. Alın teriyle Eskişehir'den Samsunspor olarak güzel mesajlar vereceğiz. Hafta boyunca gol sorununa yönelik çalışmalar yapacağız" dedi.

SIRADAKİ HABER
}