HaberlerBalıkesir HaberleriBulduğu cüzdanı yetkililere teslim etti

Bulduğu cüzdanı yetkililere teslim etti - Balıkesir Haberleri

Temizlik görevlisi Mustafa Ballı Sokak temizliği yaparken bulduğu cüzdanın içinde para ve kredi kartlarını görevli olduğu Altıeylül Belediyesinin yetkililerine teslim etti.

Bulduğu cüzdanı yetkililere teslim etti

Belediyenin Temizlik işleri personelli Mustafa Ballı görevli olduğu Altıeylül Mahallesi Çiğdem Sokak'ta kaldırım temizliği yaptığı esnada içinde bir miktar para ve kişisel kartların bulunduğu bir cüzdan buldu. Cüzdanda para ve kredi kartlarını gören Ballı, cüzdanın sahibine teslim edilmesi için Altıeylül Belediye Başkanlığı yetkililerine teslim etti. Temizlik görevlisi Mustafa Ballı daha öncede sokakta bulduğu akıllı telefonu sahibine ulaştırmak için yetkililere teslim etmişti.
Bulunan cüzdanın sahibi Gökköy Mahallesinden Mustafa Kuzu ve cüzdanı bularak sahibine teslim edilmesini sağlayan Mustafa Ballı'yı Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı başkanlık makamında kabul etti.
Teslim sırasında konuşan Başkan Avcı, personeliyle gurur duyduğunu ifade ederek, 'Böyle güzel insanların sayılarının artması gerek. Hz. Allah bir kulunu sevindirmek istediğinde, bazen bir şeyi kaybettirir, sonra bulunca da sevindirirmiş. Bulan personelimi tebrik ediyorum. Böyle insanların sayısı memleketimizde az, sayılarının çoğalmasını diliyorum. Böyle dürüst bir insan bizim personelimiz olduğu için daha da mutlu olduk. Kendisini tebrik ediyorum' dedi.
Başkan Hasan Avcı kayıp cüzdanı sahibi Mustafa Kuzu'ya teslim ederken, dürüst personel Mustafa Ballı'yı ödüllendirdi.

Bulduğu cüzdanı yetkililere teslim etti

SIRADAKİ HABER
}