HaberlerGaziantep HaberleriGAÜN Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ziyaretlerine devam ediyor

GAÜN Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ziyaretlerine devam ediyor - Gaziantep Haberleri

Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Okul Müdürü Prof. Dr. Osman Erkmen, Öğretim Görevlileri, Yüksekokul Sekreteri ve öğrencileri, Toplumsal Duyarlılık Projeleri (TDP) kapsamında 'Mesleki Farkındalık' Projesi çerçevesinde Meslek Liseleri ve Anadolu Liselerine ziyarette bulundu.

GAÜN Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ziyaretlerine devam ediyor

Meslek Liselerine ve Anadolu Liselerine gerçekleştirdikleri ziyaretlerde lise idarecileriyle karşılıklı fikir alış-verişinde bulunulduğunu kaydeden Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Osman Erkmen, TDP kapsamında yapılan Mesleki Farkındalık Projesi ile lise öğrencilerinin Gaziantep Üniversitesi ve Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu hakkında bilgi sahibi olmalarının ve üniversite tercihlerinde pozitif etkileri olacağına inandığını belirtti. Prof. Dr. Erkmen, ziyaretin verimli ve güzel bir çalışma olduğunu, tarafların önümüzdeki günlerde bu çalışmaların güzel sonuçlar vereceğine inançlarının, ümitlerinin tam olduğunu söyledi.
Lise idarecileri bu ziyaretlerden çok memnun olduklarını, önümüzdeki günlerde öğrencileri ile Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu'nu ziyaret etmek istediklerini belirtti. Gerçekleştirilen ziyaretlerde Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu broşürleri öğrencilere dağıtıldıktan sonra öğrencilere TBMYO tanıtım videosu izletildi.

SIRADAKİ HABER
}