HaberlerKonya HaberleriBaşkan Akkaya'dan İlçe Emniyet Müdürü Bağcı'ya ziyaret

Başkan Akkaya'dan İlçe Emniyet Müdürü Bağcı'ya ziyaret - Konya Haberleri

Konya'nın Akşehir İlçe Belediye Başkanı Salih Akkaya, Türk Polis Teşkilatı'nın 173. Kuruluş Yılı ve Polis Haftası münasebetiyle Akşehir İlçe Emniyet Müdürü Osman Bağcı'yı ziyaret etti.

Başkan Akkaya'dan İlçe Emniyet Müdürü Bağcı'ya ziyaret

İlçe Emniyet Müdürü Osman Bağcı tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğü binası girişinde karşılanan Başkan Akkaya, Polis Teşkilatının 173. Yılını kutlayıp 'Polis Teşkilatımız, icra ettiği zor görevler bakımından ülkemizde barış ve kardeşliğin garantisi olurken fedakârlık noktasında da en zor mesleklerin başında gelmektedir. Gücünü halkımızdan ve kanunlardan alan kahraman Türk Polis Teşkilatı; toplumumuzun huzur ve güvenliğini sağlamak için fedakârca çalışırken, gerektiğinde canını dahi hiçe sayarak milletimizin haklı güvenini ve takdirini kazanmıştır' dedi.
Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, 'Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet dileyip, gazilerimize şükranlarımızı sunarak sizin nezdinizde Polis Teşkilatımızın her kademesindeki fedakâr ve cefakâr çalışanlarına sağlık, başarı ve mutluluk dolu günler temenni ediyorum' dedi.
Akşehir İlçe Emniyet Müdürü Osman Bağcı'da Başkan Akkaya'nın ziyaretinden dolayı mutluluk duyduğunu belirterek kendisine teşekkür etti.

SIRADAKİ HABER
}