HaberlerSakarya HaberleriSATSO'ya tebrik ziyaretleri devam ediyor

SATSO'ya tebrik ziyaretleri devam ediyor - Sakarya Haberleri

Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) organ seçimlerinin ardından göreve başlayan Başkan A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve yönetim kurulu üyeleri hayırlı olsun kabulünde bulunmaya devam ediyorlar.

SATSO'ya tebrik ziyaretleri devam ediyor

Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Doğu Marmara ABİGEM, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı temsilcileri, Sakarya Müteahhitler Birliği Murat Bayrak ve yönetimi, Makine Mühendisleri Odası Sakarya Şubesi Başkanı Salim Aydın ve yönetimi, Kredi Garanti Fonu Sakarya Şubesi Müdürü Osman Kıcıman, basın mensupları, iş adamı Faruk Kayar, 5. Meslek Komitesi üyeleri, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş'i makamında ziyaret ettiler.
Başkan Akgün Altuğ, söz konusu ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 'Amacımız üyelerimiz başta olmak üzere il ve ülke ekonomisi için doğru işler yapmaktır. Üyelerimizin menfaatleri doğrultusunda, çıkarlarına uygun işlerde bulunmak arzusundayız. İlin en büyük sivil toplum örgütü olarak kanunlarla sınırlandırılmış yetkilerimizin yanısıra sivil toplum kısmımıza da ağırlık vererek şehrin her türlü sorunu ile ilgili çözüm üretmeye gayret edeceğiz. İş dünyası temsilcileri bu şehrin ev sahiplerinden biridir. İlimizin ekonomisi ve kalkınması onların omuzlarında olacaktır. SATSO olarak siyasetin dışındayız, kurumumuzun yapısı itibariyle siyasetle birlikte değerlendirilmemeliyiz' dedi.
Seçim sürecinin bitip görev sürecinin başladığını vurgulayan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, 'SATSO meclisinin aktif ve dinamik bir şekilde çalışması komitelerimizin üyelerin sorunları ile yakından ilgilenmesi konusunda titizlikle çalışacağız. Biz ekip olarak üyelerimiz ilimiz ve ülkemiz için doğru işler yapmak istiyoruz. Meclisimizde şehrimizin sorunları mesleki sorunların masaya yatırılarak çözülmesini amaçlıyoruz. Tüm kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği ve ortak akıl çerçevesinde hizmet edeceğimiz güzel bir hizmet dönemi hedefliyoruz' diye konuştu.

SATSO’ya tebrik ziyaretleri devam ediyor

SIRADAKİ HABER
}