HaberlerTekirdağ HaberleriSaray'a kültür merkezi

Saray'a kültür merkezi - Tekirdağ Haberleri

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Saray ilçesini ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceledi.

Saray'a kültür merkezi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından çalışmaları tamamlanmak üzere olan ve 2018 yılı içerisinde İl Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edilecek olan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi inşaatını inceleyen Başkan Kadir Albayrak, daha sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına başlanan Kültür Merkezi inşaat alanını yerinde inceledi.
Saray İlçesi Küçükyoncalı Mahallesi, Safaalan Mahallesi ve Çukuryurt Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Albayrak, sabah erken saatlerde işyerlerini açan esnafa hayırlı işler diledi. Safaalan Mahallesi Muhtarı Mehmet Özmen ile Mahallede incelemeler yapan Başkan Albayrak, Özmen'e çalışmalarında başarılar diledi. Saray ilçesi Güngörmez Mahallesinde de vatandaşlarla buluşup sohbet eden Başkan Albayrak, rahatsızlık geçiren Muhtar Şefik Akdere ile görüşüp geçmiş olsun dileklerini iletti.
Başkan Albayrak Tekpark Genel Müdürü Ali Osman Yaşar ile birlikte, personeli zehirlenme vakası atlatan Saray Oto Cam Fabrikasını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Saray’a kültür merkezi

SIRADAKİ HABER
}