HaberlerSamsun HaberleriKaradeniz Rapsodisi Samsun'da

Karadeniz Rapsodisi Samsun'da - Samsun Haberleri

SAMDOB orkestrası ve konuk sanatçılardan oluşan kadro, 'Karadeniz Rapsodisi' konserini 14 Nisan 2018 Cumartesi günü Samsunlu sanatseverler için seslendirecek.

Karadeniz Rapsodisi Samsun'da

Samsun Devlet Opera ve Balesi Orkestrası (SAMDOB) ve Ankara Devlet Opera ve Balesi Solist sanatçıları tarafından 2. Trabzon Opera ve Bale günleri kapsamında 1-2 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen konser büyük ilgi gördü. Samsun’da da 8 sene önce gerçekleştirilen konser, Samsunlu sanatseverler için nisan ayı programına alındı.

BİLETLER SATIŞTA

14 Nisan 2018 Cumartesi günü saat 20.00’da Aydın Gün Sahnesi’nde gerçekleştirilecek olan “Karadeniz Rapsodisi” konseri, Şef Artun Hoinic yönetiminde SAMDOB orkestrası, Soprano Feryal Türkoğlu, Mezzo-soprano Zeynep Halvaşi, Tenor Aykut Çınar, Bas Mehmet Yılmaz tarafından verilecek. Konserde, düzenlemeleri Bujor Hoınıc’e ait birbirinden güzel Karadeniz türküleri de seslendirilecek. Konserin biletleri Samsun Devlet Opera ve Balesi gişesi ve www.biletiva.com adresinde satışa sunuldu. SAMDOB gişesi hafta içi saat 10:00-18:00 saatleri arası ve temsil günleri saat 20:00’a kadar açık.

SIRADAKİ HABER
}