HaberlerSamsun Haberleri'BAL'I İSTİYORUZ

'BAL'I İSTİYORUZ - Samsun Haberleri

Termespor Başkanı Oğuzhan Duran, Çarşambaspor ile oynayacakları play-out maçını kazanıp BAL'a çıkmak istediklerini söyledi. Başkan Duran, 'Termespor'un yeri BAL'dır. Play-out maçında elimizden geleni yapıp hedeflediğimiz yerlere geleceğiz' dedi.

'BAL'I İSTİYORUZ

Termespor Başkanı Oğuzhan Duran,Çarşambaspor ile oynayacakları play-out maçını kazanıp BAL'a çıkmak istediklerini söyledi. Başkan Duran, "Termespor'un yeri BAL'dır. Play-out maçında elimizden geleni yapıp hedeflediğimiz yerlere geleceğiz" dedi

HAYALİMİZ VAR

Samsun Süper Amatör Ligi ikinci sırada tamamlayarak Bölgesel Amatör Lige yükselme maçında BAL ekiplerinden Çarşambaspor ile karşılaşacak olan Termespor'da gözler oynanacak play-out maçına çevrildi. Sezon başında BAL hedefini koyan ve bu yolda ilerleyen Sarı-Siyahlı ekip hayalini kurduğu lige çıkmak istiyor. Play-out maçını kazanmaktan başka düşüncelerinin olmadığını belirten Başkan Oğuzhan Duran, "Termespor'un hayali var ve biz bu hayali gerçekleştirmek istiyoruz"dedi

BİZ HAZIRIZ

Tüm yönetim olarak BAL'ı arzuladıklarını dile getiren Başkan Duran, "Çarşambaspor ile 15 Nisan'da oynayacağımız play-out maçında kazanan biz olmak istiyoruz. Planlarımızı ve hesaplarımızı bu yönde yaptık. Termespor BAL ve daha üst liglerde olmayı hak eden bir takım. Tüm vaktimizi bizde bu değerimizi hak ettiği yerlere gelmesi için harcıyoruz. Play-out maçının centilmenlik içerisinde geçmesini ve hak edenin kazanmasını istiyoruz"dedi.

OTOBÜS KALDIRACAĞIZ

Bu maç için Terme'den özellikle aileler için otobüs kaldıracaklarını belirten Başkan Oğuzhan Duran, "Çok sayıda Termeli ve Termespor'lu taraftarlarımız bu maça gelecektir. Bizde hem ailelerimiz için hemde taraftarlarımız için otobüs planlaması yaptık. Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu'nda oynanacak maçta tribünlerde görsel bir şölen oluşturacağız. Termesporlu taraftarlarımız yine takımlarının yanında olacak ve bu zor maçta takımlarını destekleyecek" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}