HaberlerŞanlıurfa HaberleriŞanlıurfa 9'uncu kariyer günleri başlıyor

Şanlıurfa 9'uncu kariyer günleri başlıyor - Şanlıurfa Haberleri

Türkiye'nin en genç nüfus ortalamasına sahip olan Şanlıurfa'da, Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğünün iş birliğinde düzenlenen Üniversite Kariyer Günleri'nin 9'uncusu 19 Nisan Perşembe günü başlıyor.

Şanlıurfa 9'uncu kariyer günleri başlıyor

Öğrencilerin üniversite seçiminde gelecekleri için doğru adımı atmalarına yardımcı olmak amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen 'Üniversite Kariyer Günleri' için hazırlıklar devam ediyor. Piazza AVM'nin ev sahipliğinde gerçekleşecek ve üç gün sürecek etkinliğe, Türkiye ve yavru vatan KKTC'den 50 üniversite katılarak öğrenciler ile velilerine tanıtım yapma fırsatı bulacak. Geleceği için en doğru kararı vermek isteyen gençler ile ailelerinin heyecanla bekledikleri Üniversite Kariyer Günleri, 19- 20 ve 21 Nisan tarihlerinde saat 10.00 ile 20.00 arasında konuklarını ağırlayacak.
Üniversiteler, kuracakları stantlarda kendilerini en iyi şekilde ifade etme fırsatı bulurken, üniversiteli adayları ise stant görevlilerinden seçmek istedikleri üniversitelerle ilgili merak ettikleri tüm bilgileri alabilecek.

SIRADAKİ HABER
}