HaberlerKocaeli HaberleriŞampiyonlar Başkan Üzülmez'in makamında

Şampiyonlar Başkan Üzülmez'in makamında - Kocaeli Haberleri

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okullar Arası Bocce Şampiyonasında il 1.'si olan Pakmaya Muzaffer İncekara Ortaokulu öğrencilerini makamında ağırladı.

Şampiyonlar Başkan Üzülmez'in makamında

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 20-22 Mart tarihleri arasında Uluslararası Gençlik Merkezi'nde düzenlenen Okullar Arası Bocce Şampiyonasında Pakmaya Muzaffer İncekara Ortaokulu il 1.'si oldu. Elde edilen il birinciliği sonrasında Pakmaya Muzaffer İncekara Ortaokulu Müdürü Mehmet Yılmaztürk, öğrenciler Seda Şahin, İrem Polat, Medine Özbek ve Ecrin Özcan Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez'i ziyaret etti.
Başarılı olan öğrencileri tebrik eden Başkan Üzülmez, 'İlçemiz genelinde spora ve sporculara gereken yatırımlar yapılmaktadır. Geleceğimiz olan gençlerimizin sağlıklı bir şekilde yetişmesi için spor yatırımlarına büyük önem veriyoruz. Çocuklarımıza dağıttığımız bisikletlerde hem karne hediyesi hem de sağlıklı yaşamı teşvik eden bir motivasyon olmaktadır' ifadelerini kullandı.
Ziyaret sonunda Başkan Üzülmez tarafından öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.

Şampiyonlar Başkan Üzülmez’in makamında

SIRADAKİ HABER
}