HaberlerKocaeli HaberleriModern Pazar hızla yükseliyor

Modern Pazar hızla yükseliyor - Kocaeli Haberleri

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in girişimleri ile yapımına başlanan Adem Yavuz Modern Kapalı Pazaryeri, 83 bin 686 metrekare alan üzerinde hızla yükseliyor.

Modern Pazar hızla yükseliyor

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in talimatları doğrultusunda projelendirilerek temeli dualarla atılan Adem Yavuz Modern Kapalı Pazaryeri hızla yükseliyor. Toplam 83 bin 686 metrekare alan üzerine inşa edilen Adem Yavuz Modern Kapalı Pazaryeri 5 bin 172 metrekare kapalı pazar alanına sahip. Kapalı Pazar alanı içerisinde 11 dükkan barındırıyor. Uzay çatı çalışmalarının sonuna gelinen projede iç mekan elektrik ve mekanik çalışmaları sürüyor. Aynı zamandan ince işçilik çalışmaları da devam ediyor. Çevre düzenleme çalışmalarına başlanan kapalı pazar yeri yakın zamanda bölge halkına hizmet verecek.
Kapalı pazar yeri projelerinin hayata geçmesinin ardından sokak pazarlarının taşınacağını dile getiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, 'Sokaklarda kurulan pazarların yerine modern kapalı pazarlar getiriyoruz. Hem Gebzeli vatandaşlarımız hem de pazarcı esnafımızın daha nezih ve sağlıklı bir ortamlarda alış-verişlerini gerçekleştirebilecekler bu modern yapıların çatısı altında. Yaptığımız bu kapalı pazar yerleri bölgeye sadece pazar yeri olarak hizmet vermeyecek. İçerisinde dükkanların yanı sıra çok farklı donatılarıyla tam donanımlı bir kompleks işlevi de görecek' dedi.

Modern Pazar hızla yükseliyor

SIRADAKİ HABER
}